ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський у Мюнхені зустрівся з прем’єр-міністром Данії: говорили про спільне виробництво дронів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Лютого 2024, 14:07

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені з Прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, обговорили оборонну підтримку і безпековий договір.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Глава держави подякував Данії за постійне лідерство в допомозі Україні та високо оцінив надані 14 пакетів оборонної підтримки.

«Президент України та очільниця уряду Данії приділили окрему увагу подальшій оборонній підтримці нашої держави, двосторонній співпраці та співпраці з іншими країнами для забезпечення України необхідним озброєнням», — йдеться в повідомленні.

На зустрічі також ішлося про залучення Данії та данських компаній до спільного виробництва дронів.

«Володимир Зеленський подякував Метте Фредеріксен за сприяння в просуванні Української формули миру. Лідери обговорили підготовку до першого Глобального саміту миру у Швейцарії, наголосивши на важливості широкої представленості країн», — зазначиди в Офісі Президента України.

Як повідомляла АрміяInform, на конференції у Мюнхені Володимир Зеленський заявив, що Україна здивує рф вітчизняними дронами та РЕБ.

Читайте нас в Telegram
Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію
Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію

До великої війни Поліна писала вірші та виступала з гітарою, а сьогодні полює на «Шахеди» у складі мобільної групи ППО.

Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю
Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю

Оператори безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади помітили на фронті напрочуд продуманого російського штурмовика.

«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську
«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську

Російський удар знову припав на головний прапор Донеччини у Краматорську, але стяг над містом швидко повернули.

«Під’їжджають, по одній-дві людини скидають»: на Куп’янському напрямку росіяни закидають «людським ресурсом»
«Під’їжджають, по одній-дві людини скидають»: на Куп’янському напрямку росіяни закидають «людським ресурсом»

На Куп’янському напрямку ворожі дрони-розвідники Supercam і ZALA постійно шукають позиції українських гармашів.

«Українець придумав, а ми вкрали» — «фабрика з винищення» утилізує російський брухт на Харківщині
«Українець придумав, а ми вкрали» — «фабрика з винищення» утилізує російський брухт на Харківщині

На Харківщині українські роботи дистанційно нищать російські хвилі піхоти.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---