На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Служба безпеки викрила ще одну організаторку незаконного референдуму рф, який відбувся в період окупації правобережної Херсонщини.
Про це інформує Служба безпеки України.
Як зазначається, під час фейкового плебісциту жінка входила до російського «виборчкому» в захопленому на той час селищі Веселе Каховського району.
«У супроводі озброєних загарбників вона обходила приватні домоволодіння і закликала місцевих жителів „проголосувати за приєднання“ регіону до рф», — розповіли в СБУ.
За даними слідства, після звільнення громади колаборантка під виглядом переселенки виїхала до Кривого Рогу, де намагалась переховуватись від правосуддя.
Крім того, перебуваючи в місті, фігурантка оформила документи на отримання соціальних виплат і житла.
У результаті стабілізаційних заходів співробітники СБУ викрили зловмисницю, встановили її місцеперебування і затримали.
За даними слідства, колаборанткою виявилась мешканка Новокаховської міської громади. На початку широкомасштабного вторгнення рф жінка підтримала російських загарбників і запропонувала їм свою допомогу у війні проти України.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб).
Наразі вона під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисниці загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Як повідомляла АрміяInform, засуджено проросійського клірика на Дніпропетровщині, який закликав допомагати ворогу.
Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.
На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.
Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.
Кухар, молодший інспектор прикордонної служби
від 51000 до 51000 грн
Запоріжжя
Державна прикордонна служба України
Снайпер 135 окремого батальйону
від 20100 до 120000 грн
Обухів
135 окремий батальйон територіальної оборони
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….