У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
З початку широкомасштабного вторгнення Сили оборони ліквідували понад 12 тисяч російських бойових броньованих машин.
Про це повідомляє Міністерство оборони України у Twitter.
«З 24 лютого 2022 року знищено 12 000 одиниць російської бронетехніки. В середньому 500 одиниць техніки на місяць», — йдеться в дописі.
У Міноборони додали, що російська зброя заслуговує бути металобрухтом в Україні.
Як повідомляла АрміяInform, українські захисники вже ліквідували понад 12 тисяч російських машин. Також українські військові знищили вже понад 9000 одиниць російської артилерії.
За минулу добу, 12 лютого, Сили оборони знищили 27 одиниць бойових броньованих машин ворога.
За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою
Стрілець, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…