Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Завдяки зусиллям мужніх воїнів Таврійського напрямку загальні втрати російських окупантів за минулу добу становлять 645 осіб. Найбільше з початку року.
Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський.
Він наголосив, що інтенсивність бойових дій зростає.
«Кількість артилерійських обстрілів, які противник вчинив у нашій операційній зоні 12 лютого, також є найбільшим показником цьогоріч — 1267. Те саме з авіаударами — їх зафіксовано 67», — зазначив командувач ОСУВ «Таврія».
За його словами, українські захисники й захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.
«Знищено чи пошкоджено 41 одиницю військової техніки росіян, не враховуючи БПЛА. Зокрема, це 5 танків, 17 бойових бронемашин, 8 артсистем, 10 автомобілів та 1 одиниця спеціальної техніки. Також українськими силами ліквідовано 1 склад боєприпасів і ще 1 важливий об’єкт противника», — розповів Олександр Тарнавський.
Крім цього, наші захисники нейтралізували або знищили 280 безпілотних літальних апаратів різних типів. При цьому ударні дрони «Ланцет» і ZALA на Донеччині вдалося знищити зі стрілецької зброї.
Там, на Авдіївському напрямку, ще десяток загарбників узято в полон.
Як повідомляла АрміяInform, втрати рф за добу: ліквідовано 1090 окупантів, знищено 19 артсистем і 27 бронемашин.
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…