ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог намагається прорвати нашу оборону в районі Часового Яру — Олександр Сирський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Лютого 2024, 8:37
Ілюстративне фото

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що росармія намагається прорвати нашу оборону в районі Часового Яру та вдається до локальних дій малими штурмовими групами під прикриттям дронів та артилерії.

Про це він повідомив під час свого візиту до військових частин та підрозділів, які тримають оборону на Бахмутському напрямку.

Він додав, що противник також широко застосовує дрони-камікадзе та використовує засоби радіоелектронної боротьби.

«Ситуація напружена, вимагає постійного контролю за обстановкою та оперативного прийняття рішень безпосередньо на місцях», — наголосив Олександр Сирський.

Командувач заслухав командирів бригад щодо актуальної обстановки. Також з командирами частин та підрозділів він обговорив імовірну тактику дій противника та варіанти подальшого розвитку бойових дій. Після цього вони разом спланували сценарії відсічі агресору та недопущення його просування вперед.

За результатами роботи на Бахмутському напрямку генерал-полковник Олександр Сирський прийняв низку рішень. Зокрема, щодо зосередження основних зусиль на загрозливих напрямках та застосування маневру вогневими засобами.

Командувач, як завжди, звернув увагу командирів на ключовий пріоритет — збереження життя наших воїнів та мінімізація втрат.

Як повідомляла АрміяInform, Олександр Сирський побував на фронті та нагородив українських захисників.

Читайте нас у Facebook
На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу
На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу

Сьогодні вночі ворог завдав комбінованого удару по Кременчуцькому району Полтавської області.

Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей

Вранці 14 травня противник вдарив безпілотниками по Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами
«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами

На Костянтинівському напрямку ворог лізе в саме місто Костянтинівку через західні та південні околиці.

Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф
Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф

Головною ціллю російської масованої ракетно-дронової атаки у ніч на четвер, 14 травня, був Київ.

Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків
Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків

Служили в одній частині й загинули за Батьківщину з різницею в один день.

На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей
На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей

Ціллю російського масованого ракетно-дронового удару на Одещині стала портова інфраструктура.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець, Стрілець

від 50000 до 50001 грн

Бурлача Балка, Одеська область

Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---