ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ситуація на фронті: 105 бойових зіткнень за добу, відбито атаки на 7 напрямках

Новини
5 Лютого 2024, 19:05
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Протягом доби на фронті відбулось 105 бойових зіткнень. Також ворог завдав 7 ракетних та 25 авіаційних ударів, здійснив 52 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території рф, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.

На Куп’янському напрямку нашими захисниками відбито 8 атак біля Синьківки Харківської області, де ворог намагався прорвати оборону наших військ.

На Лиманському напрямку нашими захисниками відбито 15 атак неподалік Білогорівки Луганської області та Ямполівки, Тернів, Торського, Григорівки Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ.

На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 8 атак в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське та Кліщіївка Донецької області, де ворог безуспішно намагався покращити тактичне положення.

На Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито 24 атаки в районі Новобахмутівки, Авдіївки та ще 14 атак неподалік Первомайського, Невельського Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога біля Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області. Тут окупанти 24 рази безуспішно намагалися покращити тактичне положення. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися Красногорівка, Побєда, Новомихайлівка, Катеринівка.

На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Завдав авіаційного удару в районі Старомайорського Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, зокрема Вугледар, Пречистівка, Золота Нива, Благодатне, Донецької області.

На Запорізькому напрямку Силами оборони відбито 2 атаки поблизу Роботиного Запорізької області, де ворог безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.

В зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра.

Так, протягом доби здійснено 2 безуспішні спроби штурму позицій наших військ. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися Херсон та Очаків Миколаївської області.


Начальник ТЦК на Вінниччині підробляв дані для штучного покращення показників мобілізації
Начальник ТЦК на Вінниччині підробляв дані для штучного покращення показників мобілізації

На Вінниччині викрили начальника Могилів-Подільського районного ТЦК та СП, який підробляв дані в системі «Оберіг» для штучного завищення показників мобілізації.

Полювання в темряві: Сили оборони отримають нові тепловізори з далекомірами та монокуляри нічного бачення
Полювання в темряві: Сили оборони отримають нові тепловізори з далекомірами та монокуляри нічного бачення

Агенція оборонних закупівель ДОТ Міністерства оборони України уклала замовлення на постачання 750 сучасних приладів для роботи в умовах обмеженої видимості.

Черги лякають путіна: в регіонах рф пускатимуть на АЗС лише через день, залежно від номеру авто
Черги лякають путіна: в регіонах рф пускатимуть на АЗС лише через день, залежно від номеру авто

У рф шукають способи зменшити черги на АЗС, щоби переконати громадян у тому, що ніякої паливної кризи в країні нібито немає.

Підозра у побитті капелана та підполковника: ДБР затримало військового полку «Скеля»
Підозра у побитті капелана та підполковника: ДБР затримало військового полку «Скеля»

Колишнього командира взводу полку «Скеля» затримали за підозрою у побитті військового капелана та підполковника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Офіцер групи цивільно-військового співробітництва

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

RobotaUa Інженер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

RobotaUa Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро

Olx Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…