Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
«Державний оператор тилу» оголосив в системі Prozorro перші процедури на закупівлю харчування для Збройних Сил України за новою моделлю.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Постачання харчування розпочнеться з квітня. Тендери оголошені в системі Prozorro на постачання в 11 секторів.
Кожен сектор налічує обов’язкові і додаткові області, які можуть бути закріплені за декількома постачальниками одночасно для мінімізації ризиків та забезпечення безперервності постачання.
Сектори, де оголошені тендери:
ДП «Державний оператор тилу» — це нова структура, на яку Міністерство оборони поклало функцію закупівлі нелетальних потреб ЗСУ.
Раніше правила закупівель, власне закупівлі та контроль закупівельного процесу і якості, були зосереджені безпосередньо в одному департаменті Міноборони. Це створювало корупційні ризики.
Нова команда Міністерства оборони на чолі з Рустемом Умєровим після низки перевірок ухвалила рішення розформувати згаданий департамент, а його функції розділити між різними структурами.
«Наша мета — створити прозорі та ефективні механізми закупівель, які гарантуватимуть якісне та неперервне харчування наших військових», — наголосив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Нагадаємо, раніше Міноборони та ДОТ презентували роздрібним мережам нову архітектуру закупівель продуктів харчування та запросили брати участь у відповідних тендерах ДОТ.
@armyinformcomua
Упродовж доби росіяни обстрілювали населені пункти Сенькове, Кіндрашівку, Вільхуватку Куп’янського району з артилерії, FPV-дронами, РСЗВ.
На Харківському напрямку тривають запеклі бої, росіяни для наступальних дій застосовують тактику «мясних штурмів», не використовуючи бронетехніку.
На Лиманському напрямку ситуація залишається напруженою: ворог постійно проводить атаки, зокрема піхотні штурми.
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала в Києві агентку російської воєнної розвідки, яка готувала координати для дронової атаки рф по столиці України 1 січня 2025 року.
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…