ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: росія розглядає Дніпропетровщину як одну з основних мішеней для терористичних атак

Новини
4 Лютого 2024, 19:07
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Військове керівництво росії розглядає Дніпропетровщину як одну з основних мішеней для своїх терористичних атак. Україна працює над тим, щоб додати можливостей Силам оборони захистити небо над регіоном.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому звернені.

«Повітряне командування «Схід». Доповідь і детальна розмова щодо захисту неба над Дніпровщиною. Небезпека постійна, висока, росія розглядає регіон як одну з основних мішеней для терористичних атак. Саме наші підприємства, наш економічний потенціал, цей регіон. Ми працюємо, щоб додати можливостей збивати ракети, збивати дрони», — наголосив глава держави.

Володимир Зеленський запевнив, що воїни Повітряних Сил, мобільні вогневі групи, кожен, хто воює саме проти російського повітряного терору, заслуговують на вдячність і подальше посилення.

Також Президент анонсував, що готуються нові перемовини з партнерами щодо посилення сил ППО.

Як повідомляла АрміяInform, Президент відвідав повітряне командування «Схід» та обговорив застосування західних систем ППО.


Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову
«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову

Колишній ув’язнений Ельдар Шакіров заявив, що росія без підготовки відправляє засуджених на передову, а командири ставляться до них як до витратного матеріалу.

ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених
ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених

Європейський Союз запровадив санкції проти 15 осіб та однієї установи, причетних до катувань й убивств українських військовополонених та цивільних.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Старша медична сестра

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Olx Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

RobotaUa Механік-водій танка (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 25000 до 125000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

WorkUa Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623