ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Війська рф обстріляли 27 населених пунктів Запорізької області, зафіксовано 169 ударів

Новини
1 Лютого 2024, 8:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Дим, обстріли
Ілюстративне фото

У Запорізькій області за минулу добу зафіксовано 169 ворожих ударів у 27 населених пунктах.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко.

58 ворожих БПЛА атакували Новодарівку, Новоданилівку, Чарівне, Червоне, Малинівку, Левадне, Новоіванівку, Темирівку, Полтавку, Новоуспенівське, П’ятихатки й Павлівку.

Також окупанти здійснили авіаційний удар по Білогір’ю та 9 РСЗВ-обстрілів Гуляйполя, Залізничного, Малої Токмачки, Роботиного й Омельника.

101 артудар прийшовся по території Гуляйполя, Оріхова, Новоандріївки, Роботиного, Приютного, Білогір’я, Темирівки, Степногірська, П’ятихаток, Кам’янського, Лобкового, Лук’янівського та інших прифронтових міст і сіл.

«Надійшло 25 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Без постраждалих», — додав Юрій Малашко.

Як повідомляла АрміяInform, у Харківській області чотири людини постраждало під час російського обстрілу цивільної лікарні.


Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»
Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»

За доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще троє коригувальників спецслужб рф.

Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років
Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років

Майже кожну п’яту іпотеку в росії у 2025 році оформлюють із розрахунком на виплату до 70–75 років — майже до межі середньої тривалості життя в країні.

«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони
«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони

Нове військове командування готує модернізацію Сил оборони України, яка має пройти злагоджено й без послаблення тиску на противника.

Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків
Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків

Ударні безпілотники бригади «Форпост» зірвали атаку російських штурмовиків на українські позиції.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер групи запобігання та профілактики

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Olx Фельдшер 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

WorkUa Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

ПУБЛІКАЦІЇ