Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Національна поліція та СБУ, за сприяння Міністерства оборони, оголосили підозри учасникам злочинної організації, яка заволоділа майже 1,5 мільярдами гривень Міноборони для закупівлі боєприпасів для ЗСУ. Процесуальне керівництво здійснюється Офісом Генерального прокурора.
Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає АрміяInform.
«Міністерство оборони продовжує безкомпромісну боротьбу з тими, хто розкрадає гроші на закупівлях зброї. У нас немає місця для корупціонерів. Ведемо боротьбу не лише проти російських окупантів, а й внутрішніх зрадників. Це зміни, про які ми попереджали, і ця робота триватиме», — наголосив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.
У жовтні 2022 року фігуранти уклали з Міноборони контракт на постачання 100 тис. мінометних пострілів іноземного виробництва. Жодна поставка не відбулась, попри зобов’язання розпочати їх у грудні 2022 року. Контракт передплачений Міністерством оборони на 97%.
П’ятьом фігурантам провадження повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені організованою групою).
Серед підозрюваних — екс-посадовець Міноборони, затриманий під час спроби втечі з України на пункті перетину кордону. До суду направлено клопотання про обрання запобіжного заходу.
Крім того, серед підозрюваних — нинішній керівник Департаменту військово–технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони, очільник та комерційний директор компанії «Львівський арсенал», а також їхній спільник – представник іноземної комерційної структури. Питання щодо запобіжних заходів для них наразі вирішується.
Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Це не перший приклад непохитної боротьби нової команди Міноборони з недобросовісними посадовцями Міноборони. Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що завдяки спільним зусиллям Міноборони, СБУ та ОГП було повернуто до держбюджету 1,5 мільярда гривень, які були незаконно виведені за кордон під час закупівлі оптової партії боєприпасів.
Міноборони разом із правоохоронними органами продовжить викривати корупціонерів у межах програми Міністра оборони України щодо нульової толерантності до корупції.
Нагадуємо, раніше АрміяInform повідомляла, що Міноборони виграло суд на понад 1,5 млрд грн у справі щодо непостачання оплачених мін.
@armyinformcomua
У день, коли країна святкувала Незалежність, він прийшов до ТЦК. А вже за кілька місяців самотужки рятував побратимів під вогнем у згорілому бліндажі. Це історія стрільця-санітара «Матроса» з 100-ї окремої механізованої бригади.
Спецпризначенці 3-го окремого загону ЦСП «Омега» пройшли курс висотно-штурмової підготовки, під час якого відпрацювали сценарії звільнення захоплених будівель, порятунку заручників та знешкодження злочинців.
Нацгвардієць Сергій Штапура увійшов в історію, ставши першим українським військовим, який здійснив церемоніальну першу подачу перед матчем Головної ліги бейсболу (MLB) у США.
Під Покровськом спроба маневру російського окупанта на мотоциклі завершилася контактом з невибуховими загородженнями, які встановила 70 Окрема бригада підтримки.
Російський загарбник настільки невдало вибрав момент, щоб виповзти зі свого укриття, що одразу став здобиччю українського бомбера.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за результатами його зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Марком Карні Україна отримає понад 4 мільярди доларів нової військової та фінансової допомоги.
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…