Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…
Колишніх керівників обласного та районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Рівненській області судитимуть за незаконне збагачення, побиття підлеглого та збут психотропних речовин.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
«Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону за участі Рівненської спецпрокуратури скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівників обласного та районного ТЦК та СП», — йдеться в повідомленні.
Колишній очільник обласного ТЦК та СП обвинувачується в застосуванні насильства щодо підлеглого, грабежі та набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави, активів, вартість яких перевищує її законні доходи.
Екскерівник районного ТЦК та СП — у пособництві щодо застосування насильства стосовно підлеглого, незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин у великих розмірах та схилянні до вживання психотропних речовин.
«Розслідуванням встановлено, що обласний військком завдав підлеглому кілька ударів битою, принижував і повчав його, оскільки дізнався, що солдат співпрацює із правоохоронними органами. Таким чином він намагався з’ясувати, чию саме протиправну діяльність солдат хотів викрити. У той час, коли посадовець бив військового, це фіксував на камеру його колега — начальник районного ТЦК та СП», — повідомили в Офісі Генпрокурора.
Згодом правоохоронці встановили, що останній вживав психотропні речовини та здійснював їх збут. Під час обшуків виявлено та вилучено зіп-пакети з амфетаміном загальною вагою 11 г, відеозапис, знаряддя побиття солдата та інші речові докази.
Крім цього, встановлено, що колишній посадовець обласного ТЦК та СП володіє незадекларованими статками. Серед прихованого майна два вантажні автомобілі, земельні ділянки і недобудований готель на гірськолижному курорті в Карпатах. Загальна сума незаконного збагачення сягнула понад 52 млн грн.
У грудні 2023 року все це передали в Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).
Військові звільненні з посад і зараховані в розпорядження. Наразі вони перебувають під вартою.
Загалом від початку доби відбулося 69 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують активно протидіяти російському агресору, завдаючи йому втрат у живій силі та техніці.
Ситуація на фронті складна, але за останній тиждень можна помітити покращення на Донеччині, зокрема на Покровському напрямку.
Повідомили про підозру члену військово-лікувальної комісії одного з терцентрів комплектування Кременчука, який за хабарі пропонував чоловікам уникнути мобілізації, оформлюючи їм липову групу інвалідності.
Пілоти підрозділу «Роніни» 65 механізованої бригади завдали удару по ворожій артилерії та транспорту.
Для підтримки штурмових піхоти на Харківському напрямку окупанти все частіше застосовують легкоброньовану, а подекуди і важкоброньовану техніку.
Міністерство оборони України уклало Меморандум про підтримку у проведенні функціонального аудиту з однією з провідних міжнародних компаній, що входить до «Великої четвірки» аудиторських та консалтингових фірм.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Кривий Ріг
Арей, окремий штурмовий батальйон
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 21400 до 121400 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…