Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Колишніх керівників обласного та районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Рівненській області судитимуть за незаконне збагачення, побиття підлеглого та збут психотропних речовин.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
«Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону за участі Рівненської спецпрокуратури скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівників обласного та районного ТЦК та СП», — йдеться в повідомленні.
Колишній очільник обласного ТЦК та СП обвинувачується в застосуванні насильства щодо підлеглого, грабежі та набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави, активів, вартість яких перевищує її законні доходи.
Екскерівник районного ТЦК та СП — у пособництві щодо застосування насильства стосовно підлеглого, незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин у великих розмірах та схилянні до вживання психотропних речовин.
«Розслідуванням встановлено, що обласний військком завдав підлеглому кілька ударів битою, принижував і повчав його, оскільки дізнався, що солдат співпрацює із правоохоронними органами. Таким чином він намагався з’ясувати, чию саме протиправну діяльність солдат хотів викрити. У той час, коли посадовець бив військового, це фіксував на камеру його колега — начальник районного ТЦК та СП», — повідомили в Офісі Генпрокурора.
Згодом правоохоронці встановили, що останній вживав психотропні речовини та здійснював їх збут. Під час обшуків виявлено та вилучено зіп-пакети з амфетаміном загальною вагою 11 г, відеозапис, знаряддя побиття солдата та інші речові докази.
Крім цього, встановлено, що колишній посадовець обласного ТЦК та СП володіє незадекларованими статками. Серед прихованого майна два вантажні автомобілі, земельні ділянки і недобудований готель на гірськолижному курорті в Карпатах. Загальна сума незаконного збагачення сягнула понад 52 млн грн.
У грудні 2023 року все це передали в Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).
Військові звільненні з посад і зараховані в розпорядження. Наразі вони перебувають під вартою.
Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.
FPV-екіпажі 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого провели ударну роботу по тилах окупантів.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…