Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
За 21 січня російські військові вбили двох жителів Донеччини — у Кураховому і Красногорівці. Ще 4 людини в області дістали поранення.
Про це повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
«У Мар’їнській громаді одна людина загинула і одна поранена у Красногорівці, ще одна поранена у Зоряному. Зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки та околиць Очеретинської громади. У Курахівській громаді поранено людину, пошкоджено 14 будинків і дитсадок. Серед ночі росіяни обстріляли Мирноград — пошкоджено 7 будинків», — йдеться у повідомленні.
У Краматорському районі зазнала 23 обстріли Лиманська громада, під вогнем — околиці Костянтинівської громади.
У Торецькій громаді Бахмутського району пошкоджено 6 житлових будинків, 3 адмінбудівлі і 2 інфраструктурні об’єкти. Ще 4 будинки пошкоджені у Часовоярській громаді. У Сіверську зруйновано будинок, ще 3 пошкоджено.
Як повідомляла АрміяInform, за добу під ворожим вогнем були 10 областей України.
Ворожі штурмовики намагаються просочуватися до наших позицій під прикриттям листя, але їх чекає неприємний сюрприз.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…