ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Литві завершились польові тактичні навчання BRAVE GRIFFIN 24-I

Новини
18 Січня 2024, 18:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

У Литві завершились триденні польові тактичні навчання Brave Griffin 24-I («Хоробрий Грифон 24-I»). Вони проходили на територіях міських та районних муніципалітетів Клайпеди, Таураге, Шилуте та Шилали.

Про це повідомляють Збройні сили Литви.

У навчаннях взяла участь піхотна бригада Великого Гетьмана Литовського Йонаса Кароліса Ходкявічюса «Жемайтія» та її підрозділи, військова поліція, 3-тя та 6-та добровольчі загони національної оборони, а також союзники зі Сполучених Штатів Америки.

Повідомляється, що головною метою навчань Brave Griffin 24-I є перевірка здатності бригади «Жемайтія» передислокувати штаби та підрозділи у заплановані райони.

«Водночас під час навчань ми перевіряли реакцію підрозділів на рівень готовності та процедури бойової готовності, розміщення командних пунктів, перевірки зв’язку, крім того, була проведена тактична кампанія, яка показала мобільність бригади», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вибухова та імітаційна піротехніка, а також військова техніка не застосовувалась.

Як повідомляла АрміяInform, Литва у 2023 році підготувала 2,9 тисячі українських військових, у планах на цей рік навчити ще 3,5 тисячі.


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер штабу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Водій-заправник

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Українка, Миколаївська обл.

Військова частина А7095

WorkUa Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Olx водій (служба в Збройних Силах України)

від 20100 до 123000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Olx Офіцер відділення спеціальних заходів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ