ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Авіація Сил оборони завдала ударів по 22 районах зосередження ворога

Новини
16 Січня 2024, 7:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 22 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також по 1 зенітно-ракетному комплексу противника.

Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ.

Крім того, підрозділи ракетних військ уразили 3 райони зосередження особового складу, 8 артилерійських засобів, 1 засіб ППО та 2 радіолокаційні станції противника.

«Українські воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту», — наголосили у Генштабі ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу на фронті відбулося 94 бойових зіткнень. На Лиманському напрямку нашими захисниками відбито 13 атак та ще 19 — в районах Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області та Григорівки, Верхньокам’янського, Веселого Донецької області.

 

 


Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць
Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади за місяць знищили 615 російських безпілотників — це новий рекорд підрозділу.

Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»
Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»

Оператори підрозділу «Хорнет» 3-го полку ССО уразили російську РСЗВ БМ-21 «Град».

«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів
«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів

Президент України присвоїв звання Героя України молодшому лейтенанту Владиславу Польському, який урятував двох поранених воїнів.

Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари
Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари

Міноборони має посилити далекобійні удари, захист українського неба та забезпечення війська.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Бойовий медик

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Olx Військовий капелан

від 25000 до 55000 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

RobotaUa Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ