За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Прокуратура викрила «начальницю» окупаційної адміністрації Ізюма Харківської області, яка відповідала за «восстановление города».
Про це йдеться у повідомленні Харківської обласної прокуратури.
«За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 55-річній жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України)», — зазначає прокуратура.
Дізнанням встановлено, що мешканка Ізюма добровільно підтримала «освобождение Харьковской области».
Жінка обійняла посаду «начальника управління по відновленню об’єктів інфраструктури» в окупаційній адміністрації Ізюма.
Псевдокерівниця брала участь у нарадах «нової влади», підписувала документи про те, як «росія буде відбудовувати місто».
Свої «повноваження» вона виконувала з травня 2022 року до деокупації м. Ізюм.
Весь час жінка намагалась приховати свою злочинну діяльність, будучи «поза політикою».
«Проте правоохоронці викрили колаборантку. Досудове розслідування — сектор дізнання Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області», — зазначає прокуратура.
Раніше Офіс Генерального прокурора повідомив, що Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Харкова, який намагався отримати для російських кураторів дані про ЗСУ.
@armyinformcomua
Оператори 46 аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ знищують екіпажі ворожих дронарів за допомогою скидів протитанкових мін.
За минулу добу армія країни-агресора втратила 1110 солдатів та 70 артилерійських систем.
Президент України Володимир Зеленський на місці російського удару балістичною ракетою по Києву вшанував пам’ять загиблих і заслухав доповідь міністра внутрішніх справ.
Загалом від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень. Російські загарбники завдали 90 авіаційних ударів, застосувавши 166 КАБ. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 1116 дронів-камікадзе та здійснили 4485 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Українські військові мають можливість лікуватися після поранень за кордоном та отримувати такі самі виплати, які б вони отримували під час лікування в Україні.
Через високу радіоактивність частину документів, пов’язаних із ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, знищили.
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…