За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Міністерство оборони України розірвало договори з компаніями, пов’язаними зі львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем, якого затримали за спробу дати хабар.
Про це заявив на пресконференції заступник Міністра оборони України полковник Віталій Половенко.
«Щодо того, яка позиція Міноборони щодо “кейсу Гринкевичів”? Позиція така, що відразу після публікацій у засобах масової інформації Міністерство оборони одразу ухвалило рішення щодо розірвання договорів, які попередньо було укладено», — сказав Віталій Половенко.
Ігоря Гринкевича наприкінці грудня 2023 року затримали за спробу дати хабаря посадовцю Державного бюро розслідувань у сумі $500 тисяч. За даними слідства, гроші пропонувалися за допомогу з поверненням майна підконтрольних бізнесмену компаній, вилученого під час розслідування кримінального провадження.
Правоохоронці наразі розслідують справу щодо закупівель одягу та білизни для ЗСУ. У межах цієї справи слідчі встановили, що компанії Гринкевича виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 млрд гривень, але низку контрактів виконали не повністю, а замовлення виконували підприємства без належних потужностей.
За даними слідства, це призвело до зриву постачання та збитків бюджету, за попередніми оцінками, на 1,2 млрд гривень.
Нагадаємо, Міністр оборони України Рустем Умєров прокоментував останні новини в українському інформаційному просторі про затримання та кримінальні справи.
За його словами, один з пріоритетів команди Міністерства оборони — вичищення системи від недоброчесних учасників, всередині установи і зовні.
@armyinformcomua
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
На столі в бліндажі — паска та крашанки, у слухавках — вітання від рідних «Христос Воскрес!», а за стінами укриття — невщухаючі звуки ворожої артилерії. Так зустріли Великдень бійці розрахунку гаубиці Д-30 бригади Національної гвардії «Спартан» на Покровському напрямку. Оголошене окупантами так зване «перемир’я» для них одразу було порожнім звуком, і ніч лише підтвердила їхній скепсис.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре та міністр фінансів Єнс Столтенберг зустрінуться з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні 24 квітня.
Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом ЗСУ розпочали підготовку до впровадження військової версії автоматизованої системи управління оборонними ресурсами — SAPDefence & Security, що використовується більшістю армій НАТО.
У небі над Україною 20 квітня відбулася справжня повітряна сповідь для російського «Форпоста». Безпілотник-розвідник і носій ракет та КАБ-20, вартістю близько 7 мільйонів доларів, отримав святковий «пасхальний подарунок» від народних винищувачів 414 окремої бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра».
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…