Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Близько десяти російських загарбників за минулу добу здалися в полон.
Про це в Telegram повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський, передає АрміяInform.
За його словами, кількість ворожих артобстрілів дещо знизилась, до 617 за минулу добу.
«Але ворог активно продовжує завдавати авіаударів — в операційній зоні ОСУВ Таврія зафіксовано 31 такий випадок. Окупанти провели 25 бойових зіткнень. Знову близько десяти загарбників здалися в полон», — зазначив генерал.
«Наші захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках», — додав він.
За його словами, загальні втрати ворога минулої доби становлять 416 осіб та 28 одиниць військової техніки.
«Зокрема, 5 ББМ, 6 артсистем, 1 РСЗВ, 10 БПЛА, 6 автомобілів. Знищено 2 склади боєприпасів», — зазначив Тарнавський.
Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в лікарні помер один потерпілий під час ракетної атаки з боку російської окупаційної армії на Київ, яка сталася 2 січня 2024 року.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Льотчик-штурман вертольоту екіпажу
від 50000 до 50000 грн
Ужгород
Харківська окрема авіаційна ескадрилья
Кінолог, інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…