ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Таврійському напрямку війська рф майже вдвічі збільшили кількість боєзіткнень

Новини
4 Січня 2024, 11:20
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Таврійському напрямку окупанти знову збільшили, майже в два рази, кількість боєзіткнень. За добу війська рф здійснили 875 артобстрілів та провели 47 бойових зіткнень.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський.

За його словами, росармія продовжує активно завдавати авіаударів та обстрілювати наші позиції з артилерії.

«В операційній зоні ОСУВ “Таврія” минулої доби ворог завдав 25 авіаударів, 1 ракетного удару, провів 47 бойових зіткнень та здійснив 875 артобстрілів», — зазначив генерал Олександр Тарнавський.

Загальні втрати окупантів становлять:

  • 423 особи,
  • 72 одиниці військової техніки.

Зокрема, 10 танків, 14 ББМ, 10 артсистем, 1 РСЗВ, 22 БПЛА, 10 автомобілів та 4 одиниці спецтехніки. Знищено 2 склади боєприпасів та ще 1 важливий об’єкт противника.

Водночас, як повідомляла АрміяInform, російські загарбники продовжують інтенсивні наступальні дії на Куп’янському і Бахмутському напрямках та перегруповуються на Лиманському.


Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом
«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом

Ілля з позивним «Бродяга» починав як командир загону добровольців, в складі піхотного підрозділу, пройшов найважчі напрямки, серед яких - Бахмутський.

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Солдат

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Оператор, лінійний наглядач відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Стрілець 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

ПУБЛІКАЦІЇ