Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скоротить бюрократичний шлях та прискорить будівництво Національного військового меморіального кладовища.
Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.
У Міністерстві у справах ветеранів України нагадали, що у серпні поточного року Уряд ухвалив рішення, за яким кладовище розташовуватиметься в межах Гатненської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області. На земельній ділянці будуть розміщені військове кладовище, церемоніальна площа, будинок трауру, крематорій, музейно-виставковий комплекс та інша необхідна інфраструктура.
8 грудня Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт, необхідний для будівництва та експлуатації кладовища, а також для визначення порядку організації поховань та перепоховань українських захисників. Документом, зокрема, передбачено, що місце розташування майбутнього Меморіалу визначає Кабінет Міністрів України.
Окрім того, закон надає можливість перепоховання на меморіальному кладовищі Героїв України, яким, починаючи з 2014 року, вручено орден «Золота Зірка». Також передбачено перепоховання видатних борців за незалежність України у ХХ столітті за рішенням та у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, перепоховання осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та поховані на тимчасово окупованих територіях; а також осіб, урна з прахом яких похована в колумбарії інших кладовищ.
7 грудня було презентовано ескізний проєкт Національного військового меморіального кладовища.
@armyinformcomua
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
Оператори дронів-камікадзе 3 полку Сил спеціальних операцій знищили 6 російських штурмовиків, які ішли до наших позицій.
Дрон розвідувальної роти 47 бригади «Маґура» знайшов ворожу рембазу. Там російські морпіхи ремонтували свою техніку та наварювали на неї мангали. Усю інформацію про СТО окупантів передали суміжникам, які вдарили по гаражу з HIMARS.
від 50000 до 120000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….