ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Розстріл українських полонених росіянами: стало відомо, з якої бригади бійці

Новини
28 Грудня 2023, 16:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

російські окупанти розстріляли трьох полонених військовослужбовців 82-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Українські військові потрапили в полон після отримання поранень і контузій різних ступенів тяжкості.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ з посиланням на Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Як повідомляють у ДШВ ЗСУ, невстановлені особи з числа військових зс рф умисно порушили закони та звичаї війни, перебуваючи на лінії бойового зіткнення в одному з районів Запорізької області. Окупанти порушили 3 статтю Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, а також інші норми міжнародного гуманітарного права, навмисно вбивши людей, які перебувають під захистом в умовах збройного конфлікту.

«А саме, трьох військовослужбовців 82-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, які вибули зі строю внаслідок потрапляння у полон після отримання поранень та контузій різних ступеней тяжкості», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кримінальне правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, а матеріали справи буде передано Міжнародному кримінальному суду.

У командуванні додали, що тіла загиблих воїнів було евакуйовано з поля бою.

27 грудня в Офісі Генерального прокурора повідомили, що в грудні російські військові біля Роботиного Запорізької області взяли у полон трьох українських захисників. Через годину окупанти їх розстріляли. Українські правоохоронці розпочали розслідування за фактом розстрілу російськими окупантами трьох українських військовослужбовці.


Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць
Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади за місяць знищили 615 російських безпілотників — це новий рекорд підрозділу.

Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»
Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»

Оператори підрозділу «Хорнет» 3-го полку ССО уразили російську РСЗВ БМ-21 «Град».

«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів
«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів

Президент України присвоїв звання Героя України молодшому лейтенанту Владиславу Польському, який урятував двох поранених воїнів.

Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари
Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари

Міноборони має посилити далекобійні удари, захист українського неба та забезпечення війська.

ВАКАНСІЇ
Olx Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Бухгалтер у Васищеве

від 20000 до 23000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Olx Водій, водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

RobotaUa Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Конотоп

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678