ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Удар по «Новочеркаську»: знищено екіпаж та пошкоджена портова інфраструктура — Юрій Ігнат

Актуальні новини Новини
26 Грудня 2023, 14:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Наслідки нічної атаки по порту Феодосії. Фото: скриншот.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Топ подія цієї ночі — це знищення чергового російського військового корабля, який поповнить ескадру Чорноморського флоту на чолі з флагманом „москва“, який був потоплений раніше. З’явилось фото, на якому видно, що залишився один скелет лише від цього корабля, там обгоріло все фактично вщент. Після того вибуху зрозуміло, що не лише сам корабель знищений, можливо, ще якась портова інфраструктура, можливо, якісь судна забезпечення, які були поруч, точно екіпаж корабля, який знаходився поруч», — повідомив Юрій Ігнат.

Відповідаючи на запитання щодо стану російської ППО в Криму, речник зауважив, що на озброєнні ворога там, як і раніше, є доволі велика кількість засобів ППО різних типів малого, середнього та великого радіуса дії. Проте під час проведення спецоперацій Сили оборони цей фактор враховують для визначення місця проведення удару.

«Застосовуються певні тактичні прийоми, які проводяться нашими пілотами для того, щоб максимальна кількість засобів повітряного нападу досягла своєї цілі», — пояснив Ігнат.

Як відомо, завдяки діям українських військових, минулої ночі у Феодосії було виведено з ладу великий десантний корабель вмф росії «Новочеркаськ».

Кореспондент АрміяInform

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

«Форпост» знищив за ніч одразу три ворожі НРК, залишивши окупантів без постачання
«Форпост» знищив за ніч одразу три ворожі НРК, залишивши окупантів без постачання

Дрони бригади «Форпост» залишили російських загарбників без постачання, знищивши за ніч одразу три ворожі НРК.

10 зрадників, які воювали проти ЗСУ на сході України, отримали по 15 років ув’язнення
10 зрадників, які воювали проти ЗСУ на сході України, отримали по 15 років ув’язнення

Суд визнав винними десятьох бойовиків рф, захоплених у полон під час боїв на сході України. Вони отримали по 15 років ув’язнення.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Радіотелеграфіст

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

RobotaUa Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Геодезист

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

WorkUa Діловод (ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Вся Україна

154 ОМБр