ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна працює над розробкою військового компонента безпекових гарантій — Президент

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Грудня 2023, 0:47

Україна працює над розробкою військового компонента безпекових гарантій, і відповідні напрацювання будуть передані державам-партнерам після завершення цієї роботи.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час підсумкової пресконференції в Києві.

Глава держави зазначив, що питання розробки військового компонента безпекових гарантій перебуває в компетенції Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

«Багато залежить від нас на платформі Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ. Військовий компонент — ми повинні передати наше бачення нашим партнерам, і це є дуже серйозним ядром для гарантій безпеки. Ми досі цього не передали. Багато викликів, багато роботи, але в цьому питанні зараз м’яч на нашому боці», — сказав Володимир Зеленський.

Президент також укотре наголосив, що для України неприйнятний формат вступу до НАТО без тимчасово окупованих територій, оскільки у разі повторної агресії росії немає гарантій безпеки і для тієї частини країни, яка здобуде членство в Альянсі.

«Тут запитання: чи будуть вступати країни НАТО, боротися за частину української території, яка має той чи інший статус у НАТО? Бо ми ж не визнаємо окуповані території російськими», — зазначив глава держави.

Читайте нас в Telegram
«Рибка в сітці»: у «Хартії» показали, як ловлять російські дрони просто в небі

Замість тарану чи підриву — сітка. У «Хартії» показали, як оператори ловлять російські «Мавіки» просто в небі.

«У росії більше немає безпечного місця»: у Міноборони розповіли про удари по нафтовому кільцю москви
«У росії більше немає безпечного місця»: у Міноборони розповіли про удари по нафтовому кільцю москви

16–17 травня Сили оборони завдали серії ударів по ворожих об’єктах у Московській області, які забезпечують функціонування армії рф.

«Все буде кіл-зона» — у Холодному Яру розповіли, як дрони стирають поняття тилу
«Все буде кіл-зона» — у Холодному Яру розповіли, як дрони стирають поняття тилу

Територія, яку ще недавно вважали тилом, сьогодні вже опиняється під ударами FPV-дронів, а «кіл-зона» стрімко розширюється.

Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію
Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію

До великої війни Поліна писала вірші та виступала з гітарою, а сьогодні полює на «Шахеди» у складі мобільної групи ППО.

Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю
Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю

Оператори безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади помітили на фронті напрочуд продуманого російського штурмовика.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 50000 до 192000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

--- ---