У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Міністерство енергетики України закликає громадян ощадливо споживати електроенергію в пікові години, що допоможе підтримувати стабільну роботу енергосистеми. На цьому наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини», повідомляє Урядовий портал.
Очільник Міненерго зауважив: протиповітряна оборона України працює дуже успішно, що дозволяє захищати серед інших і об’єкти енергетичної інфраструктури.
«Енергосистема стабільна. Але, на жаль, обстріли тривають, і ми втрачаємо певну генерацію, зокрема на територіях, наближених до ділянок фронту, де відбуваються бої. Там є постійні обстріли енергетичних об’єктів», — зазначив він.
Герман Галущенко підкреслив, що у зимовий період спостерігається значне збільшення споживання електроенергії.
«Ми комунікуємо з нашими громадянами і просимо ощадливо ставитись до споживання електроенергії, за можливості переносити користування побутовою технікою на непікові години. Це, безумовно, допоможе роботі системи», — зазначив він.
Міністр наголосив, що відключення споживачів можливі тільки у разі істотного впливу ворожих атак на енергосистему або внаслідок негоди. У разі виникнення дефіциту в енергосистемі потреби покриваються за рахунок імпорту електроенергії з європейських країн, який на сьогодні може сягати 1,7 ГВт.
«Надання такої допомоги є абсолютно нормальним явищем для об’єднаної енергетичної системи Європи, частиною якої є Україна», — зазначив Герман Галущенко.
@armyinformcomua
На Лиманському напрямку ворог атакує величезною кількістю піхоти. З боку противника йдуть вперед малонавчені бійці, яких кидають без води та їжі.
У Дружківці російські війська атакували FPV-дроном пожежний автомобіль ДСНС під час руху рятувальників на виклик про пожежу. Внаслідок влучання по автоцистерні поранення дістали четверо співробітників служби, техніку пошкоджено.
У ніч на 17 грудня Сили оборони України завдали серії ударів по об’єктах нафтопереробної та логістичної інфраструктури російської федерації.
Досвідчений бойовий водій Максим на позивний «Сова» протягом одного тижня тричі стикався з ворожими FPV-дронами під час виконання завдань. У всіх випадках він зберіг машину, вижив і довів маршрут до кінця, попри зміну тактики противника.
На Покровському напрямку ситуація залишається складною. Противник намагається проводити штурмові дії і вдень, і вночі, користуючись несприятливими погодними умовами. Також час від часу намагається затягуватися досить великими групами.
Оператори 3-го полку ССО провели тренування з ведення бою в обмеженому просторі (CQB). Під час занять підрозділ відпрацьовував висування, дорозвідку та штурм умовного населеного пункту.
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…