ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Усе, про що ми говорили в США, допоможе Україні у 2024 році — Володимир Зеленський після зустрічі з Джозефом Байденом

Новини
13 Грудня 2023, 11:40
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Під час робочої зустрічі з Президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом у Вашингтоні Президент України Володимир Зеленський висловив йому подяку за підтримку важливої ініціативи щодо співпраці у сфері оборонної промисловості.

«Разом Україна й Америка можуть зміцнити арсенал демократії. Це життєво важливо для інших вільних країн та США, оскільки стосується ваших компаній, розвитку технологій та створення робочих місць. І важливо зазначити, що дві третини американської підтримки України залишаються й працюють в Америці», — зазначив Володимир Зеленський.

Президент України поінформував співрозмовника про виконання нашою державою всіх рекомендацій Європейської комісії задля ухвалення рішення про початок переговорів щодо членства в ЄС. Також ішлося про спільні санкційні кроки та політичні зусилля для тиску на росію.

«Я дякую Америці за нові санкції. Ми обговорювали подальшу ізоляцію путіна, щоб змусити його заплатити за агресію. Дуже важливо, щоб до кінця поточного року ми змогли надіслати агресору потужний сигнал нашої єдності. Єдності України, Америки, Європи, усього вільного світу», — наголосив глава держави.

Він зазначив, що діалоги в Білому домі та Конгресі, зі спікером Палати представників, із членами обох партій та обох палат були дуже продуктивними.

«Усе, про що ми говорили, допоможе нам у 2024 році», — переконаний глава держави.

«Ніхто, крім путіна, не хоче тривалої війни. Ми мріємо про Різдво в мирі. І ми працюємо над тим, щоб перетворити наші успіхи на полі бою на мир. І ми прямуємо до цього — разом із вами й завдяки, звичайно, вашій підтримці», — резюмував Президент України.

Зі свого боку Джозеф Байден наголосив, що Сполучені Штати й далі надають Україні критично важливе озброєння. За його словами, новий пакет військової допомоги на 200 млн дол. міститиме засоби протиповітряної оборони, артилерію та боєприпаси.

«Якщо ми сьогодні не зупинимо путіна, свобода буде під загрозою всюди. путін піде далі, і агресор забиратиме все, що він схоче забрати силою», — сказав Президент США.

Він запевнив Володимира Зеленського у повній підтримці України з боку Сполучених Штатів.

«Пане Президенте, ми не залишимо Україну, американський народ вас не залишить. Більшість американців у США, зокрема в Конгресі, підтримують вашу країну. Вони розуміють, як і я, що успіх України залежить від подолання агресії, від цього також залежатиме безпека у світі», — зазначив Джозеф Байден.

Джерело: Офіс Президента України


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон територіальної оборони

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП