ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Програма єОселя: за тиждень кредити під 3% отримали 103 військовослужбовці та силовики

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Грудня 2023, 19:37

5600 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою єОселя на загальну суму 8,3 млрд грн, понад 800 родин отримали кредити на умовах масової іпотеки.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 197 кредитів на 325 млн грн, серед яких:

  • кредити під 3% отримали 103 військовослужбовці та силовики, 12 педагогів, 10 медиків та 2 науковці;
  • кредити під 7% отримали 65 українців без власного житла,3 ВПО, 2 ветерани.

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку — 142 кредити та у забудовника — 47 випадків. Також 8 українців взяли кредити на купівлю квартир, що будуються.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:

  • Київської області — 45;
  • міста Києва — 44;
  • Львівської області — 19;
  • Одеської, Рівненської областей — по 11;
  • Вінницької області — 9.

Скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій — учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян — ставка іпотеки становить 7%.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Майстер БПЛА

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Бойовий медик ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Водій (військовослужбовець)

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

--- ---