ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров подякував Великій Британії та Норвегії за лідерство у створенні Коаліції морських сил і засобів на підтримку України

Новини
11 Грудня 2023, 20:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це Міністр оборони України Рустем Умєров написав у Facebook.

«Велика Британія надає два мінно-тральні кораблі класу Sandown, 23 швидкісних катери та 20 дволанкових гусеничних всюдиходів Bandvagn BvS 10 (Viking).

Вдячний колегам з Великої Британії та Норвегії за лідерство у створенні Коаліції морських сил і засобів на підтримку України», — зазначив Міністр оборони.

За його словами, розвиваючи цю коаліцію, можна запобігти втручанню росії у свободу судноплавства та посилити захист морських шляхів, зокрема зернового коридору.

«Наша перемога залежить від технологічної переваги над ворогом. росія не повинна почуватися в безпеці в жодній частині Чорного моря.

Ми довели, що можемо нанести значну шкоду агресору на морі. Ми маємо потужний потенціал розвитку технологій у ракетній та військово-морській галузі. Разом з нашими партнерами ми можемо розвивати морську авіацію, надійну берегову оборону та інші спільні потужності. Серед першочергових завдань — зробити узбережжя Чорного моря безпечним від морських мін.

Морська безпека в Чорному морі є опорою регіональної та глобальної безпеки», — йдеться у дописі.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Навідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

RobotaUa Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

WorkUa Навідник кулеметного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Діловод

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Стрілець окремого батальону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Радіотелефоніст, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ