ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Фінляндія, Британія та Естонія проводять спільні військові навчання у Балтійському морі

Новини Новини світу та України
5 Грудня 2023, 10:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Фінляндія, Британія та Естонія 4 і 5 грудня проводять навчання у Балтійському морі з моніторингу та захисту підводної інфраструктури, а також протидії підводним військовим загрозам.

Про це повідомили Військово-морські сили Фінляндії.

У морських навчаннях трьох країн НАТО беруть участь фінські ВМС, Морська охорона прикордонної служби Фінської затоки, Королівський військово-морський флот Великої Британії та ВМС Естонії.

За словами помічника начальника оперативного відділу Командування оборони, комодора Янне Гууско, активація плану реагування на надзвичайні ситуації країн-членів Об’єднаних експедиційних сил (JEF) і посилення морської присутності НАТО в Балтійському морі спрямовані на посилення контролю й захисту підводної інфраструктури.

«Ці навчання є черговим проявом нашої із союзниками здатності контролювати і захищати важливу для нас інфраструктуру», — сказав він.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Снайпер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Водій-механік

Львів

Військова частина А2678