ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На базі військових частин почали надавати послуги соцсупроводу військовим та їхнім родинам

Новини Соціальний захист військовослужбовців
4 Грудня 2023, 16:56
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

З 1 грудня розпочалось надання послуги соціального супроводу військовим та їхнім родинам на базі військових частин. Це допоможе захисникам отримувати допомогу у цивільних питаннях на початку служби, під час її проходження та на етапі демобілізації.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Наразі пілот стартує у чотирьох областях — Полтавська, Київська, Івано-Франківська та Волинська. Там відібрані військові частини, які перші долучаться до проєкту.

Ключова мета послуги — надати психо-соціальну підтримку військовому та родині у питаннях, що не стосуються напряму військової служби.

Підготовка запуску цієї послуги у пілотному проєкті розроблялась разом з Міноборони. Цей час команда активно працювала з військовими частинами, навчала потенційних надавачів послуг.

Уже відомі надавачі послуг — тобто ті організації, які і забезпечать цю підтримку:

  • Благодійний фонд «Наше право». Спеціалізується на консультаціях військових щодо їхніх прав та державних гарантій, має експертизу у соціально-психологічній реабілації військових та їхніх родин, може надавати правову консультаційну підтримку. Під час проєкту також залучатимуть інших надавачів послуги: Благодійний фонд «Підгір’я», ГО «Захист-Є», БФ «Вівторок».
  • Благодійний фонд «Вівторок». Має досвід у наданні соціальної допомоги військовим та їхнім родинам, активно співпрацює із низкою громадських організацій у питанні забезпечення прав та державних гарантій для захисників України.
  • Громадський рух «Жіноча сила України» — громадська організація, що працює вже майже 10 років. У фокусі — допомога родинам військових підтримувати довіру в сімї та стале партнерством. У рамках діяльності створили проєкт для психосоціальної підтримки родин військових та запустили окрему гарячу лінію для індивідуальних консультації.
  • Благодійний фонд «Там, де ми — там Україна». Основну увагу фонд приділяє консультаціям військових та їхніх родин щодо соціальних питань. Окрім цього, експерти фонду є авторами навчальних програм по роботі з ветеранами, долучаються до покращення ветеранських політик на місцевому та національному рівнях.

Залучення неурядових організацій до процесу надання послуг дозволить розширити ринок надавачів соціальних послуг, а головне — покращити ефективність надання таких послуг завдяки відповідній експертизі.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

WorkUa Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Водій-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Навідник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП