ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Цього року більшість контрактників, відібраних на Харківщині, направили до частин ДШВ і Морської піхоти

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Грудня 2023, 13:56

Про своє тверде рішення піти служити за контрактом у Збройних Силах України мешканець Харківської області Богдан Колісник повідомив батькам у день досягнення повноліття.

Мешканець Харківщини Богдан Колісник, 18 років

— Дехто з моїх однолітків і досі мріє бути фахівцем в ІТ-сфері чи успішним бізнесменом, — каже Богдан. — Натомість я приблизно від сьомого класу хотів бути тільки військовим. Війна лише посилила це бажання. Активно займаюся спортом і морально також повністю готовий. Все це й посприяло тому, що йду служити в Десантно-штурмові війська.

Днями Богдана разом із десятками інших контрактників у складі кількох команд направлено до навчальних центрів опановувати  різні військові спеціальності.

Як повідомили в Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, протягом листопада в регіоні успішно відібрано необхідну кількість хлопців і дівчат. 

— Ми вийшли на фініш цьогорічної роботи щодо відбору кандидатів для проходження служби за контрактом у Збройних Силах України, — пояснює офіцер Харківського обласного ТЦК та СП підполковник Андрій Котенко. — З тих, хто у 2023-му пішов служити за нашим сприянням, можна  сформувати кілька армійських підрозділів. Середній вік хлопців становить приблизно 20–30 років. Більшість мають середню чи середню спеціальну освіту. Найбільшу кількість ми направили до ДШВ та Морської піхоти. Також чимало хлопців і дівчат служать у частинах Сухопутних військ чи територіальної оборони.

Зважаючи на результати попередніх 11 місяців копіткої роботи, в Харківському ОТЦК та СП впевнені, що до кінця поточного року вони зможуть виконати всі завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у ЗСУ.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сприяння ухилянню від військової служби — колишньому секретарю Київради повідомлено про підозру

Сприяння ухилянню від військової служби — колишньому секретарю Київради повідомлено про підозру

Правоохоронні органи повідомили про підозру колишньому заступнику міського голови — секретарю Київської міської ради.

У Харкові затримали дитячого аніматора, який хотів знеструмити місто

У Харкові затримали дитячого аніматора, який хотів знеструмити місто

Військова контррозвідка Служби безпеки затримала зловмисника який готував підриви ключових електропідстанцій на замовлення фсб.

«Земледелие», що сіє смерть: спецпризначенці знищили новітню систему мінування ворога

«Земледелие», що сіє смерть: спецпризначенці знищили новітню систему мінування ворога

Оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій ударними дронами знищили сучасну російську інженерну систему дистанційного мінування «Земледелие», яка здатна оперативно створювати мінні поля на відстані до 15 кілометрів.

Кількість поранених у Києві зросла до 19: пошкоджено шість районів міста

Кількість поранених у Києві зросла до 19: пошкоджено шість районів міста

Кількість постраждалих внаслідок нічної російської атаки на Київ зросла до 19 осіб, серед них — неповнолітня дівчина; пошкодження зафіксовано у шести районах столиці, найбільших руйнувань зазнали Шевченківський та Подільський райони.

«Я на своєму місці»: 21-річний Олександр долучився до війська за програмою «Контракт 18-24»

«Я на своєму місці»: 21-річний Олександр долучився до війська за програмою «Контракт 18-24»

21-річний Олександр із Кривого Рогу добровільно обрав службу в бойовій бригаді на Харківщині за програмою «Контракт 18-24».

На Донеччині дев’ять людей загинули через атаки рф

На Донеччині дев’ять людей загинули через атаки рф

На Донеччині минулої доби внаслідок російських атак дев’ять людей загинули, ще 10 дістали поранення.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

Стрілець

від 150000 до 150000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Анестезіолог

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

115 ОМБр ЗСУ

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---