Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
При Міноборони створено Міжвідомчу робочу групу, яка вивчатиме проблемні питання з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд та вчасно реагуватиме на них.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Цей орган працюватиме в режимі 24/7 за принципом «оперативного штабу».
Таке рішення ухвалили на зустрічі Міністра оборони України Рустема Умєрова з віцепрем’єр-міністром України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.
Цей тимчасовий консультативно-дорадчий орган координуватиме зусилля всіх органів військового управління, центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд – аби робота за цим напрямком була системною.
Співголовами Міжвідомчої робочої групи стануть Міністр оборони України та віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.
У планах Міжвідомчої робочої групи — впровадити реформу, щоб визначити зони відповідальності: на першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій — Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій.
При Міжвідомчій робочій групі вже створена волонтерська бізнес-спільнота, яка висловила готовність оперативно надавати меценатську допомогу в будівництві фортифікаційних споруд на найбільш «гарячих» напрямках. До спільноти увійшли відомі українські компанії з різних галузей: фінанси, ІТ, девелопмент, металургія, логістика, рітейл тощо.
Для впровадження нових підходів Уряду буде запропоновано затвердити нову ефективну модель з будівництва фортифікаційних споруд, до якої залучать ресурси Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, обласних військових адміністрацій, приватних підрядників.
@armyinformcomua
Увечері 13 січня у російському Брянську пролунало кілька потужних вибухів.
Колишньому журналісту з Херсона заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності та виправдовуванні російської агресії.
Прикордонники комендатури «Шквал» 7 прикордонного Карпатського загону продовжують успішно виконувати бойові завдання на передовій.
Координаційний штаб разом із Міжнародним комітетом Червоного Хреста попереджають про шахраїв, які видають себе за представників гуманітарних організацій. Вони пропонують допомогу родинам військовополонених, цивільних поневолених та зниклих безвісти, використовуючи це як привід для збору персональних даних.
Внаслідок російської повітряної атаки увечері 13 січня у Чугуєві Харківської області постраждала дитина.
Кремль відрядив у «ротацію» на тимчасово окуповану Донеччину лікарів-офтальмологів із Якутії. Щоправда це не зовсім лікарі. Склад так званого якутського десанту — це майже 30 студентів-медиків із найвіддаленіших регіонів московії. На ТОТ Донбасу вони насправді тільки практикуються на місцевому населенню.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…