ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада спільно з Україною готова очолити коаліцію країн, які сприятимуть поверненню наших дітей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2023, 16:43
Ілюстративне фото

На міжнародній конференції United for Justice. War Сrimes against Ukrainian Children, яка відбулася в Торонто, обговорювалося запровадження нових механізмів, які сприятимуть поверненню українських дітей. Активну роль в цих зусиллях відіграє Канада, яка наприкінці жовтня виступила з ініціативою подібної міжнародної коаліції на саміті в Мальті щодо реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

Про це розповів Генеральний прокурор Андрій Костін, коментуючи міжнародну співпрацю у сфері повернення незаконно переміщених українських дітей, конфіскації російських активів, а також розслідування злочину геноциду.

«Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі на конференції підкреслила, що саме Канада буде співголовувати з Україною в реалізації четвертого пункту Формули миру, присвяченій поверненню всіх полонених і депортованих. Вона також заявила про те, що Канада готова очолити спільно з Україною коаліцію країн, які сприятимуть поверненню українських дітей», — розповів Андрій Костін.

Офіс Генпрокурора спільно з міжнародними партнерами збирає та аналізує всі наявні докази, які можуть свідчити про геноцидні наміри таких злочинів відповідно до Конвенції ООН про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить