ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Світ бачить силу Америки в допомозі Україні — Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2023, 21:00

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з главою Пентагону Ллойдом Остіном анонсував новий пакет військової допомоги від Сполучених Штатів.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента України.

«Україну відвідав міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін. У делегації разом із ним також і верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Каволі.

Дуже продуктивна розмова, і важливо, що напередодні нового засідання у форматі «Рамштайн». Звичайно, ми обговорили ситуацію на полі бою та її перспективи — те, як можемо посилити і нашу оборону, і наш рух. Є новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів. Я вдячний. Зокрема, буде більше артилерії — снарядів, які потрібні саме зараз», — сказав він.

Сторони обговорили також і українські дії в Чорному морі та захист нашого експортного коридору. Свобода мореплавства є фундаментальною цінністю для всього світу, і Україна довела тут, у Чорному морі, що ми здатні виганяти агресора з акваторії, яку він так хотів зробити мертвою.

«Я дякую всім партнерам, які допомагають нам гарантувати реальне відновлення міжнародного права на нашій землі та в нашому морі, і особливо вдячний Сполученим Штатам за незмінне лідерство в підтримці.

Нормальне життя у світі багато в чому залежить саме від того, чи сильна Америка у захисті життя. І світ бачить цю силу в допомозі Україні», — додав глава держави.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить