ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Японія надасть 160 мільйонів євро на проєкти економічного відновлення — Денис Шмигаль

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2023, 17:23

Японія планує надати 160 млн євро для підтримки проєктів економічного відновлення України.

Як повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у фейсбуці, про це йшлося на його зустрічі з державним міністром закордонних справ Японії Кійото Цуджі, державним міністром економіки, торгівлі та промисловості Кадзучікою Іватою й представниками японського бізнесу.

«Озвучив наші пріоритети швидкого відновлення: енергетика, житло, критична інфраструктура, гуманітарне розмінування та підтримка бізнесу. Вдячний японській делегації за сьогоднішню місію, яка сприятиме подальшому залученню японських компаній до відбудови. Україна зацікавлена у створенні спільних підприємств, особливо у переробній промисловості», — написав Денис Шмигаль.

Він підкреслив те, що для нашої держави с важливою співпраця у сферах АПК, металообробки, машинобудування, критичної сировини та ІТ.

«Досвід Японії у післявоєнному відновленні може стати в пригоді для економічного відновлення України. Державні міністри запевнили, що позиція Японії щодо підтримки України буде незмінною. Вдячні японському уряду та народу за всебічну допомогу», — додав глава уряду.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить