ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У росії можлива тотальна мобілізація після президентських виборів 2024 року — Олексій Данілов

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2023, 15:31

росія готується до тривалої війни і все більше переходить на військові рейки економіку.

На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час виступу на Halifax International Security Forum.

«кремль не збирається відмовлятися від цієї мети, готується до тривалої війни. росія змогла адаптуватися й постійно вливає кошти в оборонну сферу. росія виявилась стійкішою до західних санкцій, ніж очікувалось. Економіка країни все більше переходить на військові рейки. Можлива тотальна мобілізація після президентських виборів 2024 року», — заявив він.

Так, за словами Олексія Данілова, з 2008 року росія системно і систематично руйнує світовий порядок, нехтує основоположними нормами і правилами, міжнародними актами: апогей — анексія Криму у 2014 році та широкомасштабне вторгнення в Україну в 2022 році.

З 2014 року росія порушила близько 400 міжнародних договорів, зокрема Будапештський Меморандум, Статут Організації Об’єднаних Націй, низку конвенцій ООН, Гельсінські угоди.

«Президентські вибори в рф 17 березня 2024 року — знакова дата для кремля. Після чергової інтронізації путіна відбудеться цементування режиму, по суті руки будуть розв’язані. Тому в України та світової спільноти є 3-4 місяці для відповідної підготовки. Реальне майбутнє росії є туманним. Але в нинішньому імперському вигляді вона буде становити загрозу сусідам, Європі та світовому порядку. Ми вважаємо, що найбільш ефективним способом унеможливлення повторної агресії є контрольована декомпозиція росії на декілька частин. Адже розпад росії автоматично призведе до демонтажу путінського режиму, десуверенізації рф, а також її денуклеаризації і демілітаризації», — зазначив Секретар РНБО.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить