Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
«Британські фермери та волонтери особисто привезли на Львівщину ще 35 позашляховиків для наших воїнів! Сьогодні, відповідно до запитів, які частини подавали у Львівську ОВА», — йдеться у повідомленні.
Максим Козицький зазначив, що машини передали одному з повітряних командувань та трьом бригадам — Сухопутних військ і Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
За словами начальника Львівської ОВА, ці машини допоможуть нашим воїнам пересуватись по бездоріжжю, евакуйовувати поранених і рятувати життя побратимів й мирних жителів, які з якихось причин вимушено залишаються в районі ведення активних бойових дій.
«Загалом від березня наші британські друзі передали на фронт уже понад 260 автівок! — зазначив Максим Козицький. — Дякую за ініціативу „Пікапи для миру“ великому другові України — британському фермеру Марку Лерду, який підтримує нашу державу від 2014 року, а також усім небайдужим людям зі Сполученого Королівства, які віддають свій транспорт і жертвують кошти, аби наповнити його тим, чого потребують наші захисники та захисниці. Дякую вам за те, що вірите в Україну і українців. Разом з вами й наша віра у себе й перемогу набагато міцніша!»
@armyinformcomua
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…