ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генсек НАТО схвалив зусилля ЄС щодо збільшення виробничих потужностей і спільних закупівель

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Листопада 2023, 16:18
NATO Secretary General Jens Stoltenberg meets with the President of the European Commission, Ursula von der Leyen

Генеральний секретар Єнс Столтенберг зустрівся з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, наголосив, що війна в Україні демонструє необхідність нарощування промислового виробництва ключових боєприпасів і схвалив зусилля ЄС щодо збільшення виробничих потужностей і спільних закупівель.

Про це йдеться на сайті НАТО.

Він також подякував Урсулі фон дер Ляєн за те, що вона є рушійною силою партнерства між НАТО і ЄС.

За його словами, обидві організації мають багато спільного, поділяють однакові цінності та стикаються з однаковими викликами. Пан Столтенберг наголосив на тому, що НАТО і ЄС цього року зробили більше разом, зокрема працюють над тривалою стабільністю на західних Балканах, борються з дезінформацією і розвивають своє стратегічне партнерство в таких сферах, як військова мобільність, кібербезпека і космос.

Генеральний секретар додав, що обидві організації надіслали потужний сигнал президенту рф путіну, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

У січні НАТО і ЄС підписали нову спільну декларацію, спрямовану на розв’язання ширшого кола питань, зокрема зростання геостратегічної конкуренції, стійкості і захисту критично важливої інфраструктури. Вони також створили Робочу групу НАТО-ЄС з питань стійкості критичної інфраструктури з метою зменшення вразливості і залежності від авторитарних режимів, таких як росія і Китай. А також підвищити стійкість ланцюжків поставок і технологій.

«У міру того, як зростає нестабільність через жорстокі війни в Україні та на Близькому Сході, постійну загрозу тероризму, кліматичну кризу та авторитарні режими, що загрожують міжнародному порядку, нам потрібні сильні інституції, такі як НАТО та Європейський союз. Разом Європа та Північна Америка можуть захистити наші демократичні цінності, зберегти безпеку наших людей та сильні наші нації», — йдеться у повідомленні.

Читайте нас в Telegram
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку

Після нескінченної епопеї з «взяттям» Малої Токмачки російська пропаганда, схоже, знайшла собі нову нав’язливу ідею — тепер уже на Сумщині.

ВАКАНСІЇ
Інструктор з топографії, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Командир відділення

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Артилерист, військовослужбовець

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

--- ---