ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чотири армійські спортсменки вибороли медалі на Кубку світу з фехтування

Новини
13 Листопада 2023, 6:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
2023 European Games Krakow In photo: ukr Photo by Eva Pavia #BizziTeam

Блискучою перемогою української команди завершився перший в олімпійському сезоні Кубок світу з фехтування на шпагах серед жінок.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Армійки Олена Кривицька, Фейбі Бежура, Влада Харькова та Інна Бровко — чемпіонки Кубка світу з фехтування на шпагах в італійському Леньяно.

«Спортсмени були сьогодні просто нестримними на фехтувальних доріжках Леньяно і додали такі важливі 64 очки в рейтинг відбору на Ігри у Парижі-2024», — йдеться у повідомленні.

В 1/8 українські спортсмени перемогли сильну збірну Естонії (39:34), в 1/4 змусили скласти зброю команду бронзових медалісток Олімпіади-2020 та чинних віцечемпіонок світу представниць Італії (45:36), а у півфіналі здолали Гонконг на чолі з дворазовою медалісткою чемпіонатів світу Вівіан Конг Ман Вай (45:40).

Фінальний поєдинок проти лідерок світового рейтингу кореянок перетворився на справжній трилер, у якому українські шпажистки спочатку поступалися чотирма уколами, потім вели шість. У підсумку основний час завершився з рівним рахунком і долю золота вирішила додаткова хвилина, в яку чемпіонка Європи Влада Харькова зуміла вирвати перемогу для України (41:40).


Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

Розвідник-навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ