ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

До річниці визволення Херсонщини: вводять в обіг пам’ятну монету «Антонівський міст»

Новини
10 Листопада 2023, 14:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Національний банк України 10 листопада вводить в обіг нову обігову пам’ятну монету «Антонівський міст». Вона присвячена найбільш згадуваному в часи війни мосту в Україні — одній з трьох ключових переправ через Дніпро в Херсонській області.

Про це йдеться на сайті Нацбанку.

«До річниці визволення Херсонщини від окупантів Нацбанк відкарбував монету, яка щодня символічно нагадуватиме про єднання, відвагу та витривалість українського народу в умовах російської агресії. Рік тому, під час втечі з правого берега Дніпра, війська агресора підірвали Антонівський міст, знищивши кілька його прогонів. І зараз він стоїть зруйнований, але з непохитною рішучістю очікує на Перемогу та повоєнне відновлення, щоб знову об’єднати правий та лівий береги незалежної і єдиної України», — наголосив голова Нацбанку Андрій Пишний.

За своїми характеристиками обігова пам’ятна монета «Антонівський міст» ідентична звичайній обіговій монеті номіналом 10 гривень зразка 2018 року. Проте її реверс — тематичний та містить стилізоване зображення Антонівського мосту та річки Дніпро з висоти пташиного лету, а також транспортні розв’язки на обох кінцях мосту, що роблять його цікавим і оригінальним.

На аверсі монети в центрі, в обрамленні давньоруського орнаменту розміщені номінал монети, рік карбування та герб України.

Зазначається, що у готівковий обіг буде введено майже 10 млн штук таких обігових пам’ятних монет.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Olx Медична сестpа-анестезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

WorkUa Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

WorkUa Бойовий медик

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328