ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спецтрибунал для рф та російські активи: Глава МЗС України зустрівся з єврокомісаром з питань юстиції

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Листопада 2023, 9:31

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з Комісаром ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерсом форми Спецтрибуналу відносно злочину агресії росії та правові рамки для використання заморожених російських активів.

Про це очільник зовнішньополітичного відомства України повідомив у Twitter.

«Під час нашої сьогоднішньої зустрічі Комісар ЄС з питань юстиції представив бачення створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Ми домовилися, що це буде обговорено з членами Основної групи під час їхньої зустрічі в листопаді», — йдеться у його дописі.

Також сторони обговорили можливі правові рішення щодо використання заморожених російських активів для репарацій та відбудови України.

«Україна наполягає на тому, що цю роботу потрібно пришвидшити. У цьому контексті я також привітав намір ЄС стати повноправним учасником Реєстру збитків», — додав Дмитро Кулеба.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дійшов, побачив та помер — на Торецькому напрямку впритул знищили окупанта

Дійшов, побачив та помер — на Торецькому напрямку впритул знищили окупанта

Бійці 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії уразили окупанта, який зміг підійти до самих наших позицій.

Під пішов підліток, який заклав вибухівку біля будівлі поліції у Харкові

Під пішов підліток, який заклав вибухівку біля будівлі поліції у Харкові

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно неповнолітнього за фактом вчинення терористичного акту, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 258 КК України).

Повідомлено про підозру російському полковнику, який командував обстрілом Одеси «Іскандером»

Повідомлено про підозру російському полковнику, який командував обстрілом Одеси «Іскандером»

Правоохоронні органи зібрала доказову базу проти одного із керівників зс рф, який віддав наказ на повітряний удар по Одесі 29 квітня 2024 року.

Не доїхав — російський танк-сарай зупинили та знищили дронами

Не доїхав — російський танк-сарай зупинили та знищили дронами

Бійці 81 аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ змогли ліквідувати ворожий танк з посиленим антидроновим захистом.

Нищать все, що їздить — на півдні наші пілоти продовжують вибивати російську логістику

Нищать все, що їздить — на півдні наші пілоти продовжують вибивати російську логістику

Оператори підрозділу «Роніни» батальйону безпілотних систем 65-ї механізованої бригади «Великий луг» продовжують нищити транспорт у тилах ворога.

Дрон дроном вибувають — наші пілоти знищили ворожі БПЛА у засідках

Дрон дроном вибувають — наші пілоти знищили ворожі БПЛА у засідках

Пілоти 8-го гірсько-штурмового батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» провели зачистку своїх позиції, від російських дронів-почекунів.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Інженер-електромеханік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---