ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Не можна нехтувати мобілізаційним ресурсом росіян — Петро Черник

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Жовтня 2023, 15:01
Ілюстративне фото

Нині путін уже розуміє, що стратегічної мети, тобто знищення української державності, йому вже не досягти, тож сьогодні ворог хоче виконати своє завдання-мінімум — вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Таку думку в прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» висловив військовий аналітик полковник Петро Черник.

— Він буде сам себе перепризначати на президентський термін весною, йому потрібні хоч якісь результати. І якщо цей сценарій їм вдасться, то продати своїй бидломасі ідею, що, мовляв, ми наступали на Київ, на Херсон, на Миколаїв тільки для того, щоб відвернути увагу українців, а справжня наша мета повернути на «батьківщину» «лнр» і «днр», — для їхньої пропаганди не становить жодної проблеми, — переконаний військовий експерт. — Авдіївка і Бахмут — я би їх зав’язував в одну дихотомію — це стратегічні ворота до всієї Донеччини. Саме тому концентрують такі велетенські сили.

Втім, зазначає аналітик, справедливості заради варто зазначити, що за три тижні боїв під Авдіївкою росармія втратила щонайменше повноцінну дивізію.

— У частині особового складу — це 5 тисяч убитими, і цю цифру сміливо множимо на три, — продовжує офіцер. — Отримуємо 15 тисяч, а чисельність дивізії — 12 500 особового складу. Ну, а за технікою — це взагалі безпрецедентні втрати.

У цілому ж, переконаний Петро Черник, росіяни не зупиняться й битимуться на смерть, адже путін прекрасно усвідомлює, що вихід України на кордони 1991 року означатиме його повне фіаско та смерть, як політичну, так і фізичну. Тож не варто недооцінювати мобілізаційний ресурс ворога, який він сам оцінює в 1,5–3 мільйони штиків, — це неймовірно багато.

— А стрілецької зброї, починаючи з рушниці Мосіна 1891 року розробки й закінчуючи зброєю Другої світової війни, ППШ, ППС, не говорячи вже про автомати Калашнікова, у них дуже багато, патронні й снарядні заводи працюють на повну силу, — каже Петро Черник. — Адже росіяни помирали, помирають і будуть помирати «за родіну, за путіна, за вєлічіє», не можна нехтувати їхнім культурним кодом — він дуже серйозний.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Із піхоти в пілоти після двох поранень: історія бійця «Синоптика»
Із піхоти в пілоти після двох поранень: історія бійця «Синоптика»

Головний сержант роти безпілотних авіаційних комплексів 1-го батальйону «Архангел» 114-ї бригади Сил ТрО розповів про свій шлях у війську.

Підробляли документи і годували військових простроченим: викрито схему на 71 млн грн
Підробляли документи і годували військових простроченим: викрито схему на 71 млн грн

Такий заробіток під час війни налагодили двоє підприємців — постачальників добових польових наборів продуктів для ЗСУ.

Тили палають: російську логістику вирізають за десятки кілометрів від фронту
Тили палають: російську логістику вирізають за десятки кілометрів від фронту

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем «К2» показали добірку ударів по російській техніці та транспорту в глибині окупованих територій.

Швидкість до 350 км/год і радіус роботи понад 40 км: що відомо про новий дрон-перехоплювач Litavr
Швидкість до 350 км/год і радіус роботи понад 40 км: що відомо про новий дрон-перехоплювач Litavr

Про цей безпілотник майже немає інформації в мережі — розробники тримали його в секреті.

Палає все: тижневі жнива на Запорізькому напрямку
Палає все: тижневі жнива на Запорізькому напрямку

Воїни Департаменту активних дій ГУР зібрали добірку своїх ударів на Півдні.

Уряд спростив імпорт компонентів для українських виробників озброєння
Уряд спростив імпорт компонентів для українських виробників озброєння

В Україні спростили процедури ввезення іноземних компонентів для українських виробників озброєння і військової техніки.

ВАКАНСІЇ
Кухар в ЗСУ (за контрактом)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Радіотелефоніст

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Зам. командира роти з озброєння

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Технік відділення зв’язку та інформаційних систем

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Водій-стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

--- ---