ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Техніка, окоп та місцезнаходження військових мають бути захищені РЕБом — Михайло Федоров

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2023, 15:53

За останній рік в Україні активно розвивається напрям defence-tech. Зокрема, запустили кластер Brave1 для розвитку оборонних технологій, масштабували виробництво дронів більше ніж у 100 разів, понад 40 виробників долучилися до простору Дія.City. Усе це дає змогу технологічно підсилювати військових на фронті.

Зараз є потреба у виробництві та вдосконаленні засобів радіоелектронної боротьби, щоб ефективніше боротися з ворогом. Про це розповів віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ми постійно знаходимо технології, як протидіяти ворожому РЕБу. Brave1, відкриття ринку РЕБу в Україні, постійні полігони, тестування продуктів дають нам змогу наздоганяти, а в деяких напрямах отримувати перевагу. Але нам потрібно це масштабувати. Кожна одиниця техніки повинна бути захищена РЕБом. Кожний окоп, кожне місцезнаходження наших воїнів повинні бути захищені РЕБом, щоб аналізувати частоти, на яких літають дрони ворога. Це велика системна робота й нова доктрина сучасної технологічної війни», — зазначив Михайло Федоров.

Щоб Сили оборони ефективно вели бій у війні технологій, Уряд формує нові політики й підтримує зміни до законодавства. Уже ухвалили десятки законопроєктів, а нещодавно затвердили постанову, яка спрощує допуск до експлуатації БПЛА та засобів РЕБу. Це дає змогу компаніям офіційно продавати свої продукти державі, а військовим — отримувати нові технології на фронті.

«Потрібно руйнувати всі вузькі місця, які блокують розвиток приватного сектору. Усе швидко змінюється, і тільки підприємці можуть швидко реагувати на такі зміни й масштабувати виробництво. Це показує досвід і Першої світової війни, і Другої світової війни, коли збиралися найбільш прогресивні виробники, для них відкривалися всі можливості, і вони генерували нові технології для перемоги», — сказав Михайло Федоров.

Читайте нас в Telegram
Через значні втрати під Авдіївкою росіяни перегруповуються та підтягують резерви  — Олександр Тарнавський

Через значні втрати під Авдіївкою росіяни перегруповуються та підтягують резерви — Олександр Тарнавський

На Авдіївському напрямку ворог перегруповується, зазнавши величезних втрат під час авдіївської операції, підтягує резерви, знову активно задіює авіацію. Водночас Сили оборони зміцнюють ешелоновану оборону, посилюються додатковими підрозділами, створюють нові вогневі позиції.

В Україні будуть готувати більше протезистів

В Україні будуть готувати більше протезистів

Міністерство охорони здоров’я запровадило, як професію протезиста-ортезиста, так і систему підготовки цих фахівців.

Наші воїни проходять реабілітацію після боїв на Бахмутському напрямку

Наші воїни проходять реабілітацію після боїв на Бахмутському напрямку

За підтримки ГО «Український фонд міжнародного розвитку» та у партнерстві з профільними вишами нині прикордонники Харківського загону проходять курс відновлення після важких боїв на Бахмутському напрямку.

Київський інститут судових експертиз вперше розпочав дослідження російської крилатої ракети Х-69

Київський інститут судових експертиз вперше розпочав дослідження російської крилатої ракети Х-69

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) почали проводити дослідження частин та уламків російської крилатої ракети повітряного базування Х-69.

«Гром», що побив під Харковом російську колону: як у 21 рік стати Героєм України

«Гром», що побив під Харковом російську колону: як у 21 рік стати Героєм України

Євген Громадський — офіцер Сил оборони України із позивним «Гром». Воїн отримав звання Героя України у 21 рік. У перший день війни командував взводом, який знищив колону російських окупантів на кільцевій дорозі біля Харкова. Про це і не тільки він розповів в інтерв’ю Армія TV.

Майже 126 тисяч російських воєнних злочинів задокументували в Україні

Майже 126 тисяч російських воєнних злочинів задокументували в Україні

З початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну Офіс Генерального прокурора задокументував 16 477 злочинів проти національної безпеки. Також зареєстровано 125 944 воєнні злочини росії.

Захищаємо світ

00
00
00