ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Національному університеті оборони започатковують новий проєкт з базової підготовки викладачів за стандартами НАТО

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2023, 10:39

Про це повідомила начальник науково-методичного відділу Науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України полковник Ганна Каракуркчі.

— Національний університет оборони України на виконання завдань Концепції трансформації системи військової освіти реалізує проєкт з передачі командно-штабних курсів L-2 (Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил. — Ред.) до військових закладів тактичного рівня. В рамках цього проєкту буде проведено Курс підвищення кваліфікації для викладачів. Підготовка викладача для роботи у системі професійної військової освіти потребує спеціалізованих підходів, які відрізняються від системи вищої освіти і базуються на питаннях якості планування, нових методах проведення навчальних занять. Для цього, як один з етапів підготовки  викладачів, за підтримки програми НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program — DEEP) ми започатковуємо проєкт —  програму базової підготовки викладачів за стандартами НАТО (FFDP. — Ред.) із наступним переходом у Master Instructor Program, — зазначила Ганна Каракуркчі.

За її словами, для впровадження цієї програми є можливість запросити  певну кількість представників навчальних закладів не тільки Міноборони, а й інших структур сектору безпеки і оборони:

— І ми знаємо, що за підтримки НАТО DEEP ця програма вже достатньо поширена у закладах військової освіти. Є певна кількість особового складу, яка її пройшла. Безсумнівно, наш проєкт стосуватиметься базової підготовки, тому що це основи роботи, яку має проводити викладач в системі професійної військової освіти. А до основи вже буде додаватись безпосередньо підготовка з англійської мови. Тому що професійна військова освіта передбачає, що на певному етапі ми перейдемо повністю на викладання англійською. Також до базової підготовки будуть додаватись питання  планування і ухвалення рішень за стандартами НАТО. 

Ганна Каракуркчі подякувала іноземним партнерам України, які продовжують  підтримку закладів військової освіти та проводять підготовку наших викладачів в іноземних закладах. 

— Викладачі Національного університету оборони вже проходять курс процедур планування оперативного рівня OPP, де виступають як інструктори. Це наша амбітна мета — готувати викладачів так, щоб вони могли на рівні з викладачами іноземних закладів проводити заняття і досягати визначених цілей, що закладені у програми професійної військової освіти, — додала начальник науково-методичного відділу Науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України Ганна Каракуркчі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Окупанти вдарили по селу на Ізюмщині, серед постраждалих дитина та вагітна жінка

Окупанти вдарили по селу на Ізюмщині, серед постраждалих дитина та вагітна жінка

За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88

Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88

Впродовж дня ворог інтенсивно нарощує темпи наступальних та штурмових дій, шукає шляхи аби вклинитися в нашу оборону та спробувати вибити українські підрозділи із зайнятих рубежів. Наші захисники дають гідну відсіч окупантам, нищать особовий склад і техніку. Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Сили оборони «мінуснули» черговий російський «Муром-М»

Сили оборони «мінуснули» черговий російський «Муром-М»

Ще один російський «Муром-М» відмінусували військові з 32 омбр. На цей раз спрацювали оператори 405 окремого стрілецького батальйону.

Протягом дня Нікопольщина була під ударом російських військ

Протягом дня Нікопольщина була під ударом російських військ

Район атакували дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з БПЛА, гатили з важкої артилерії.

Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Гани

Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Гани

У межах Глобального саміту миру у Швейцарії Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Республіки Гана Наною Акуфо-Аддо.

7 людей поранені внаслідок ранкового обстрілу Нової Полтавки на Донеччині

7 людей поранені внаслідок ранкового обстрілу Нової Полтавки на Донеччині

Серед поранених — двоє дітей 4 і 7 років. На щастя, травми дітей — легкі.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Гранатометник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України