Сьогодні — це один із шести центрів рекрутингу ТрО і 49-ти центрів рекрутингу української армії. Це, власне, та інфраструктура, яка…
Про це повідомила начальник науково-методичного відділу Науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України полковник Ганна Каракуркчі.
— Національний університет оборони України на виконання завдань Концепції трансформації системи військової освіти реалізує проєкт з передачі командно-штабних курсів L-2 (Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил. — Ред.) до військових закладів тактичного рівня. В рамках цього проєкту буде проведено Курс підвищення кваліфікації для викладачів. Підготовка викладача для роботи у системі професійної військової освіти потребує спеціалізованих підходів, які відрізняються від системи вищої освіти і базуються на питаннях якості планування, нових методах проведення навчальних занять. Для цього, як один з етапів підготовки викладачів, за підтримки програми НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program — DEEP) ми започатковуємо проєкт — програму базової підготовки викладачів за стандартами НАТО (FFDP. — Ред.) із наступним переходом у Master Instructor Program, — зазначила Ганна Каракуркчі.
За її словами, для впровадження цієї програми є можливість запросити певну кількість представників навчальних закладів не тільки Міноборони, а й інших структур сектору безпеки і оборони:
— І ми знаємо, що за підтримки НАТО DEEP ця програма вже достатньо поширена у закладах військової освіти. Є певна кількість особового складу, яка її пройшла. Безсумнівно, наш проєкт стосуватиметься базової підготовки, тому що це основи роботи, яку має проводити викладач в системі професійної військової освіти. А до основи вже буде додаватись безпосередньо підготовка з англійської мови. Тому що професійна військова освіта передбачає, що на певному етапі ми перейдемо повністю на викладання англійською. Також до базової підготовки будуть додаватись питання планування і ухвалення рішень за стандартами НАТО.
Ганна Каракуркчі подякувала іноземним партнерам України, які продовжують підтримку закладів військової освіти та проводять підготовку наших викладачів в іноземних закладах.
— Викладачі Національного університету оборони вже проходять курс процедур планування оперативного рівня OPP, де виступають як інструктори. Це наша амбітна мета — готувати викладачів так, щоб вони могли на рівні з викладачами іноземних закладів проводити заняття і досягати визначених цілей, що закладені у програми професійної військової освіти, — додала начальник науково-методичного відділу Науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України Ганна Каракуркчі.
@armyinformcomua
Українські дронарі виманили російського загарбника з його укриття за допомогою приманки у вигляді замінованого квадрокоптера.
У ніч на середу, 26 березня, російські загарбники атакували Україну 117 ударними безпілотниками «шахед» та дронами-імітаторами різних типів.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Пілоти роти ударних БПЛА Rugby Team 129 бригади тероборони за допомогою дронів Mavic, FPV та Vampire прорідили російську танкову техніку.
Пілоти 1 батальйону 40 бригади берегової охорони Корпусу морської піхоти вистежили та вразили човен з російським десантом.
Міністр оборони України Рустем Умєров привітав воїнів з Днем Національної гвардії України.
від 20000 до 190000 грн
Чугуїв
4-й штурмовий батальйон - 92 окремої штурмової бригади
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Сьогодні — це один із шести центрів рекрутингу ТрО і 49-ти центрів рекрутингу української армії. Це, власне, та інфраструктура, яка…