Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
«Мангали», Т-62, гармати Д-1, БТР-50, БА-64… Чи є на росії щось більш застаріле й жалюгідніше, на чому російське командування може відправляти гарматне м’ясо в самовбивчі атаки? Виявляється, так.
Днями з’явилося відео штурму Первомайського рашистами, ймовірно, з окупованого Водяного, де дорогою рухається колона невстановлених застарілих вантажівок під артилерійським обстрілом. Через якість відео, відзнятого дроном з великої відстані, важко точно встановити тип вантажівок, які використовують, імовірно, рашистські «зеки» з батальйону «шторм z», що був сформований паралельно під час вербування ОЗУ «вагнера» з того самого контингенту. Оператор, який знімав вищезазначене відео, вважає, що це старезні вантажівки ГАЗ-АА, або «полуторки», хоча, найімовірніше, це ГАЗ-51 — не набагато «молодша» таратайка, яку рашисти вже втрачали минулого року, за даними OSINT-спостерігача Oryx з посиланням на Twitter (X).
Не таємниця, що рашисти давно використовують техніку, що була законсервована невдовзі після закінчення Другої світової. Вражає сам факт того, наскільки російське командування не вважає власних підлеглих за людей — їх бачать лише як ресурс, цифри, трикутники на мапі. Серед рашистів поширена практика такої собі «розвідки штурмом» — відправити зграю (підрозділом це назвати складно) в’язнів або мобілізованих і дивитись, чи вб’ють їх, чи ні, і за характером того, скільки з них прибіжить назад, якщо взагалі хтось прибіжить, приблизно визначати міцність української оборони.
Ще більше враження справляє повна відсутність базових принципів самозбереження в горе-штурмовиків, якщо про їхній інтелект говорити вже не на часі. Що має бути в голові в окупанта, який умовно-добровільно сідає в іржаву вантажівку, яку бачив у радянських пропагандистських фільмах, з наказом «асвабадіть»? Важко відповісти, адже артилерія не вміє брати полонених для подальших досліджень вад інтелекту. Хоча, з іншого боку, було б гірше, якби рашисти могли організовувати грамотні бойові операції, тому в якомусь сенсі це добре.
Але, звісно, найкраще було б тоді, якби кожен з російських нацистів повернувся до себе на рідні болота лагодити паркани й дірки в стелях. Здається, така концепція в їхніх мізках не вкладається. На жаль.
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Водій категорій B, C, військовослужбовець у Стрий
від 20500 до 50500 грн
Стрий
Військова частина А2847
Радіотелефоніст, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…