Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
Про це повідомила начальник науково-методичного відділу Науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України Ганна Каракуркчі.
— Збройні Сили України мають досвід, яким ми можемо ділитись із нашими партнерами. Таким прикладом в університеті є наш курс «російсько-українська війна: витоки, перебіг, прогноз». Він розроблений викладацьким складом за ініціативою начальника Національного університету оборони України генерал-полковника Михайла Коваля при підтримці Міністерства оборони. Цей курс презентований у 5 країнах і викладається виключно англійською мовою. Є зацікавленість у продовженні просування цього курсу, — зазначила Ганна Каракуркчі.
За її словами, готується публікація, яка дозволить поширити цей досвід для країн-партнерів і країн-членів Альянсу:
— Ми бачимо практичний приклад того, як можемо реалізувати програму, що буде цікавою для наших партнерів, тому що враховує досвід російсько-української війни. Програма може викладатися нашими викладачами, які мають потрібний рівень підготовки з англійської мови і можуть ефективно проводити ці заняття. Ми вдячні нашим партнерам, зокрема програмі НАТО DEEP і безпосередньо раднику з питань професійної військової освіти Представництва НАТО в Україні Стасісу Палдунасу, за той внесок, який робиться, щоб ми могли ефективно реалізувати і виконати поставлені завдання для досягнення єдиної спільної стратегічної мети.
@armyinformcomua
Російські загарбники намагаються прорватися до Борової на лівому березі Осколу у Харківській області.
На Торецькому напрямку росіяни почали використовувати нову піхотну тактику – «верблюд».
Правоохоронці викрили агентурну мережу рф, яка діяла у Києві та Харківській області, шпигуючи за локаціями Сил оборони і коригуючи повітряні удари країни-агресора.
Бійці бригади прикордонників «Форпост» відбили на Вовчанському напрямку штурм російських окупантів, знищивши при цьому декілька одиниць ворожої техніки.
Від початку доби на різних напрямках фронту, найгарячішим з яких залишається Покровський, відбулося вже 89 бойових зіткнень.
Усі громадяни України, які до 4 травня 2024 року були визнані обмежено придатними до військової служби, в термін по 4 лютого 2025 року підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби.
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…