— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…
Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна обговорила з представником Посольства Великої Британії в Україні Домінік-Гайдном Брайтвейтом посилення міжнародної підтримки державної ветеранської політики України.
Про це інформує Мінветеранів.
Під час робочої зустрічі сторони обговорили можливості координації міжнародної підтримки у сфері реінтеграції ветеранів та їхніх сімей. Адже Велика Британія є одним з ключових партнерів України не лише у сфері безпеки, а й у питаннях впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя.
Основною темою зустрічі стала розробка моделі співпраці, яка має спростити для наших міжнародних партнерів розуміння ключових потреб України у підтримці ветеранів. Головним результатом є зацікавленість Посольства Великої Британії в Україні у створенні дієвої системи міжнародної підтримки ветеранської політики в Україні, що впроваджує Мінветеранів.
— Співпраця з Урядом Великої Британії є однією з ключових у межах впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя. Мінветеранів відкрито до співробітництва з усіма нашими міжнародними партнерами у проєктах з реалізації нової державної ветеранської політики, яка забезпечує прозорий підхід до потреб кожного захисника і захисниці, — наголосила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.
У ході дискусії Домінік-Гайдн Брайтвейт наголосив на необхідності створення проєктного офісу для розробки кластерних підходів до фінансування й реалізації проєктів. Як співголова Секторальної робочої групи з боку партнерів з розвитку, пан Брайтвейт запропонував свою допомогу у комунікації з закордонними партнерами, які задекларували свою готовність підтримати державну ветеранську політику України.
Саперів 24 механізованої бригади імені короля Данила допомагають знищувати ворога за допомогою мін та інженерних загороджень.
Європейська комісія розглядає можливість використання частини заморожених російських активів, розміщених у бельгійській міжнародній депозитарно-кліринговій корпорації «Euroclear» (близько 176 млрд дол. США станом на вересень 2024 року).
Пілоти підрозділу UA_REG TEAM Сил спеціальних операцій ЗСУ влаштували заборону на переміщення транспортом для військових рф.
За тиждень з 27 жовтня по 3 листопада 2024 року втрати противника склали близько 10050 осіб особового складу.
Всього за добу росіяни тричі обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 552 людини, у тому числі 132 дитини.
На Харківському напрямку російські солдати більше бояться власних командирів, ніж українських військових, але в полон здаються лише від безвиході. Одна з головних причин добровільної здачі окупантів у полон — сподівання отримати медичну допомогу від українців, оскільки на допомогу від власних медиків росіяни не розраховують.
Захищаємо світ
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…