ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Моральні авторитети російського сьогодення: як рецидивістів, що вижили в «с.в.о.», перетворюють на символи нації

Blogger pool
Прочитаєте за: 4 хв. 21 Жовтня 2023, 9:37
Реалії російського буття. Колаж РС/РВЄ.

Події на росії ледь не щодня переконують світ, що говорити фразу «за порєбріком пробили дно» підстав стає все менше. Бо того, що можна було б визначити умовною закраїною для населення і його очільників, що розташувалися на територіях того утворення, просто не існує. А якесь цілісне «дно» давно перетворилося на решето. Поява подібного індивідуума в освітньому закладі цивілізованої країни викликала б у свідомих керівників школи єдине бажання: якомога швидше натиснути «тривожну» кнопку і чекати на приїзд правоохоронців. Але то — не про нинішню росію. А там, у місті сургут, що у тюменській області все відбулося за принципом задзеркалля. Шкільне начальство саме запросило до навчального закладу скінченого рецидивіста. Головним досягненням цього «героя» було те, що після низки відсидок, він побував на війні в Україні.

Як повідомляє сторінка «тюмень — богатый регион!» в соціальній мережі Х (колишній Twitter), адміністрація навчального закладу вибрала для цього вельми цікаву особу: провести для учнів молодших класів так званий урок мужності одного із колишніх засуджених. Вчити дітей «мужності» запросили … тричі судимого крадія.

— Вчителі у сургуті покликали колишнього зека розповістидругокласникам про війну. До війни чоловік крав акумулятори з машин, за що й загримів до в’язниці. Кращого прикладу для дітей знайти не змогли, — зазначається в описі до відеоуроку, під час якого діти подарували рецидивісту саморобні листівки та м’які іграшки.

У сургуті тричі судимий зек провів урок мужності для
другокласників. Фото скриншот з відео

Дописи читачів соцмереж вибухнули яскравими коментарями до такої педагогічної ініціативи. Переважна більшість постів мали лайливий зміст і побажання сургутським вчителям відправлятися десь за напрямком «російського воєнного судна».

— Ви наступного разу вже педофіла помилуваного зі СВОйни запросіть, він буде радий і вдячний вам, тварюки. Кінчена країна! — зокрема наголосив читач із ніком The_Dude_TBL. — кремль активно розвиває дитячо-підліткову «юнармію». Але це не просто ще один інструмент вербування «гарматного м’яса» на війну, а елемент підготовки росії до багаторічної війни, — таку думку в своїй статті для Newsweek висловив експерт з російської культури і військової пропаганди Ян Гарнер.

Гарнер зазначає, що для промивання мізків юних росіян активно використовуються сучасні інформаційні технології, що є набагато більш ефективним інструментом, ніж незграбна телевізійна пропаганда. Ну, а про тих, хто має прищеплювати російським дітям і підліткам оте все «хороше, добре, вічне», вже почали дбати російські так звані народні обранці. Засудженим за особливо тяжкі злочини у росії можуть дозволити працювати викладачами та тренерами. З такою пропозицією виступили депутати путінської держдуми.

Внести такі зміни до статті 331 трудового кодексу рф запропонували депутати від прокремлівської партії «єдина росія» пьотр толстой, що називає себе нащадком російського письменника, а також колишні радянські спортсмени-чемпіони іріна родніна, владіслав трет’як і в’ячеслав фєтісов. У записці пояснення до законопроєкту йдеться, що колишні засуджені
можуть отримати дозвіл на роботу педагогами і тренерами через 10 років після звільнення. Необхідними умовами є «бездоганна поведінка» на волі, а також зайняття громадською та благодійною діяльністю. Видаватиме дозвіл на роботу з дітьми та підлітками комісія у справах неповнолітніх.

«Перспективний» кандидат для російської системи освіти вже
готує заяву до школи. Фото: ura.ru.

— Колишні спортсмени-депутати, як видно, у школі до ладу не вчилися, у пріоритеті у них і тоді, і сьогодні були спортивні заняття. Діти — це наше з вами майбутнє! Від того, як вони і від кого навчатимуться, залежить, частково, наша старість і прикінцеві роки нашого життя. Дітям треба давати найкраще. У нашій країні дурнів і ідіотів вирощували мільйонами з царських часів. Дебілами легше управляти, — констатував у обговоренні цієї новини один з читачів порталу km.ru. Якось російський диктатор путін обмовився і назвав свою країну «рахітською федерацією». Це трапилося під час одного із виступів очільника кремля.

— Для російської федерації — це питання надважливі. Для РАХІТСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ… — сказав путін. Чи то він не зрозумів, що вимовив неправильно, чи зробив вигляд, що так і думав сказати…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить