Про це під час інтерв’ю АрміяInform розповів радник — уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко. — Після повернення бійців…
Робота над фільмом тривала майже два роки. Події стрічки «Шлях поколінь» відбуваються у 2014 році. За сюжетом, молодий програміст Назар, який не бажає воювати, бачить уві сні українського воїна з минулого. Між ними відбувається непроста розмова, яка ставить героя перед важливим вибором і змінює його майбутнє.
«Цей фільм є й історичним, ми показуємо шлях боротьби нації в минулому столітті. Фільмування проходили також на Волині, де у XX столітті точились запеклі бої українців за незалежність з „енкаведистами“ та гітлерівцями. Ми використали автентичний одяг та зброю. Сучасна частина знімання проходила в Києві. У стрічці багато війни, емоцій, любові та дружби», — розповів режисер Михайло Ухман.
Сам режисер знає про війну не з книжок. Адже був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині.
Фільм «Шлях поколінь»” знімався у 2020 році в Донецькій області всього в 20 км від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників. Частина зйомок відбувалася в Києві та на Волині. Воїн і поет Гліб Бабіч разом із гуртом KOZAK SYSTEM написав неймовірну пісню до фільму. Гліб Бабич загинув у липні 2022 року віддавши найцінніше за Україну.
Ролі у фільмі виконали Володимир Ніколаєнко, Лариса Руснак, Назар Борушок, Олексій Паламаренко, Світлана Матвіїшин та інші. Крім професійних акторів, у стрічці знялися військові, які на момент фільмування виконували бойові дії.
Частина коштів від квитків піде на купівлю дронів для української армії.
Президент Володимир Зеленський провів зустріч у Києві з держсекретарем США Ентоні Блінкеном і міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Ламмі.
Представник Міжнародного легіону ГУР МО України Володимир розповів, як іноземці воюють на полях битв російсько-української війни.
Державний секретар США Ентоні Блінкен сьогодні у Києві оголосив про виділення понад 700 мільйонів доларів нової допомоги для продовження підтримки України в боротьбі з російською агресією.
Підрозділи Сил оборони України продовжують ведення оборонної операції на Півдні, інтенсивність обстрілів з боку противника постійно зростає.
Окупанти активно використовують розвідувальні БПЛА для виявлення переміщення та позицій підрозділів Сил оборони на Харківщині. Однак українські захисники дедалі вправніше протидіють ворожим «очам» в українському небі.
бєлгородці роздратовані тим, що не змогли цьогоріч відзначити 81 річницю вигнання нацистських окупантів з міста.
Захищаємо світ
від 23500 до 58500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Про це під час інтерв’ю АрміяInform розповів радник — уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко. — Після повернення бійців…