На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Міністерство торгівлі США додало 42 китайські компанії до урядового списку експортного контролю внаслідок підтримки російської військової та оборонної промисловості, включаючи постачання російському сектору інтегральних схем американського виробництва, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
Ще сім підприємств з Індії, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, країн ЄС та Великої Британії також було додано до списку торговельного експортного контролю.
До складу цих схем входить мікроелектроніка, яку росія використовує для систем точного наведення ракет та дронів, які запускаються з цивільних цілей в Україні, йдеться у заяві Міністерства торгівлі.
«Сьогоднішні доповнення до списку організацій дають чіткий сигнал: якщо ви поставите російському оборонному сектору технології американського походження, ми дізнаємося про це і вживемо заходів», — заявив у заяві помічник міністра з експортного контролю Метью Аксельрод.
Компанії додаються до списку юридичних осіб США, коли Вашингтон вважає їх загрозою національній безпеці чи зовнішній політиці США. У цьому випадку постачальникам, як правило, важко отримати ліцензії, перш ніж надсилати товари організаціям, які включені до списку.
Начальника складу зв’язку однієї з військових частин Києва визнано винним за декількома статтями ККУ.
26 липня 2026 року о 16:12 держава-агресор росія вдарила по продуктовому супермаркету АТБ у місті Чернігів реактивним безпілотником «Герань-4».
Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець
від 22000 до 122000 грн
Львів
216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО
Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ
від 20000 до 60000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….