ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сергій Наєв зустрівся з воїнами, які боронять північні рубежі України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Жовтня 2023, 9:56

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся з військовослужбовцями стрілецького батальйону. Зараз воїни виконують завдання зі стабілізації ситуації у Північній оперативній зоні та проходять відновлення.

Про це йдеться на сторінці командувача у Телеграмі.

Батальйон був сформований на Хмельниччині і весь час з початку широкомасштабного вторгнення виконував завдання в Харківській, Донецькій та Луганській областях, нещодавно увійшов до складу угрупувань Північної оперативної зони.

Сергій Наєв додав, що бійці мають доволі вагомий перелік солдатських подвигів, які вони здійснили під час виконання складних бойових завдань.

«Деякі з них уже побували вдома. Вони побачили своїх рідних, близьких, зрозуміли зокрема й за кого вони воювали», — зауважив командувач.

Читайте нас в Telegram
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.  

Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом
Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом

Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.

Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»
Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»

Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.

«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам
«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам

Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.

Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент
Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент

Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.

Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція
Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція

За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи безпілотних систем штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Начальник складу

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Фельдшер

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

--- ---