Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Мер Києва Віталій Кличко вручив державні нагороди та відзнаки від столиці киянам-захисникам України.
Про це йдеться на сторінці КМДА.
23-х військовослужбовців нагородив медалями «Честь. Слава. Держава», нагрудними знаками «За сприяння обороні Києва» та подякою Київського міського голови.
Двом воїнам державні нагороди — ордени «За мужність III ступеня», на жаль, присвоєні посмертно. Їх отримали близькі Героїв.
Також очільник столиці привітав один із батальйонів Територіальної оборони Києва з тим, що він першим зі столичних батальйонів отримав бойовий стяг. Передав вітання і бійцям 5-ої окремої штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ, яка днями отримала почесне найменування Київська.
«Навесні минулого року бригада починала свій бойовий шлях зі столиці. І вже більше року бійці боронять Україну на Бахмутському напрямку. Дякую всім захисникам та захисницям за їх звитягу і героїзм! Вічна памʼять та шана полеглим Героям!» — сказав він.
Повідомлено про підозру учаснику шахрайства, який пропонував військовим придбати автомобілі для потреб ЗСУ, отримував завдаток і зникав.
Реактивники 93-ї механізованої бригади «Холодний яр» випускають пакет за пакетом по позиціях ворога на Костянтинівському напрямку.
Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» показали добірку знищення російських піхотинців, які по одному і по двоє сунули до лінії зіткнення.
Стрілець відділення морської піхоти
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…